To koniec. Sekret Marty Manowskiej z „Rolnik szuka żony” wyszedł na jaw!

Rolnik szuka żony to zdecydowanie perła w koronie TVP 1. To produkt, który ciągnie za uszy całą stację w górę. Najchętniej oglądane show Polaków. Komplementów moglibyśmy pisać co nie miara i każde z nich, okazują się prawdą. Dzięki show, w świecie show-biznesu rozbłysnęła także Marta Manowska. Prowadząca program postanowiła wyznać swój największy sekret.

Marta Manowska z „Rolnik szuka żony” tym zdjęciem wyjawiła wszystko

Manowska jest na ustach wszystkich, co nie może dziwić. Prowadzi w końcu najpopularniejsze show w Polsce, czyli „Rolnik szuka żony”. Wobec tego fani chcą być na każdym kroku z ich ulubienicą. Od jakiegoś czasu w mediach toczyła się zażarta dyskusja, czy Marta Manowska jest jedynaczką. Dało się zauważyć, że prowadząca program TVP 1 często opowiada o rodzinie, bliskich, ale nic nie wspomina o rodzeństwie.

Wszelkie wątpliwości zostały jednak rozwiane, za pośrednictwem jednego zdjęcia na Instagramie. To koniec domysłów. Fani poznali coś, co do tej pory uważali za największy sekret Manowskiej – ma ona rodzeństwo – dwie siostry!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Sytuacyjne Święta. Trzy siostry ❤️❤️❤️

Post udostępniony przez MARTA ? MANOWSKA (@martamanowska)

Na zdjęciu, zamieszczonym w serwisie Instagram, widać, jak stojąca z boku Marta Manowska jest obejmowana przez jedną ze swoich sióstr. Wszystkie trzy Panie wyglądają na mocno szczęśliwe i da się zauważyć podobieństwo.

źródło: inf. własna, Instagram

POPULARNE NA OTOPRESS.PL: