„Rolnik szuka żony”. Marta Manowska wyznała CAŁĄ PRAWDĘ

Marta Manowska, gwiazda programu Rolnik szuka żony w TVP, ucięła głośne spekulacje. Bez wątpienia widzowie i sympatycy kultowej już produkcji z niecierpliwością oczekiwali stanowiska kobiety. Co z przyszłością sympatycznej dziennikarki?

Gdy w maju 2014 r. program Rolnik szuka żony wchodził na antenę TVP, mało kto spodziewał się aż takiego sukcesu. Wiedziano, że produkcja przypadnie do gustu wielu utożsamiającym się z bohaterami osobom. Jednakże wyniki oglądalności zszokowały niemalże wszystkich analityków.

Według danych z jesieni, program Rolnik szuka żony (a konkretnie jego 6. sezon) obejrzało blisko 3,5 mln widzów! Bez wątpienia do tego sukcesu przyczyniła się Marta Manowska. To ona od samego początku prowadzi show, rozmawia z uczestnikami, często im doradzając i pocieszając. Nic więc dziwnego, że nikt nie wyobraża sobie programu TVP bez niej.

Jednakże w ostatnim czasie pojawiało się mnóstwo dywagacji na temat jej przyszłości w programie. Niektórzy fani kultowego programu zaczęli nawet zastanawiać się, kto inny zdoła tak dobrze prowadzić show TVP. Plotkom nie było końca aż do teraz. Bo oto głos zabrała sama zainteresowana. I bez wątpienia uspokoiła tysiące fanów.

Rolnik szuka żony TVP: Marta Manowska ucina spekulacje

Informacje o tym, że Manowska miałaby odejść z programu zaczęły się pojawiać w związku z faktem, iż prowadząca została zaangażowana w inną produkcję Telewizji Polskiej. Jak już pisaliśmy, Marta Manowska poprowadzi również program „8 wspaniałych”. Jeżeli natomiast chodzi o Rolnik szuka żony, to absolutnie nie ma zamiaru rezygnować z projektu. Co powiedziała w jednym z najnowszych wywiadów?

Otóż Manowska poinformowała w wywiadzie z „Party”, że pogłoski o jej odejściu z flagowego programu TVP, to stek bzdur. Gwiazda powiedziała wprost: Nie, nie opuszczę statku. Takie informacje bez wątpienia spychają kamień z serca szerokiej widowni programu. Albowiem prawdopodobnie nikt nie ma wątpliwości, że Rolnik szuka żony bez Marty Manowskiej byłoby jak Świat według Kiepskich bez Andrzeja Grabowskiego. Zupełnie nie to samo.

  1. Biedronka: dramat tysięcy pracowników. Sieć podjęła przełomową decyzję
  2. Kolega Leppera ujawnił przerażające fakty sprzed lat. Andrzej Duda w roli głównej
  3. „Rolnik szuka żony” – uczestniczka bierze ślub… ze swoją dziewczyną!
  4. Sekret Marty Manowskiej z „Rolnik szuka żony” wyszedł na jaw!
  5. Biedronka wyda komunikat? Klienci oszukiwani na masową skalę
  6. Tu zamieszkają książę Harry i Meghan Markle. Robi wrażenie!

POPULARNE NA OTOPRESS.PL: