Co się dzieje? Biedronka przecenia produkty o 80 procent!

Biedronka, a właściwie promocje, które się w niej pojawiają, nikogo już nie zaskakują. Raz po raz informujemy o kolejnych przecenach sięgających nawet 50 procent. Jest jednak sposób, by dostać produkty dostępne w sieciach Jeronimo Martins nawet za… 20 procent wartości! Styczeń 2020 najprawdopodobniej będzie przełomowym okresem w historii portugalskiej spółki.

  • To pierwszy taki pomysł w Polsce
  • Szacuje się, że na przestrzeni kilku lat Biedronka może nawet podwoić swoje zyski
  • Ostatni pomysł pt. Outlet zyskuje popularność
  • Obawiać może się m.in. Pepco

Zapewne wielu po zobaczeniu informacji o przecenach rzędu 80 proc. z politowaniem popukało się w czoło. Jednakże gwarantujemy, że tytuł tego artykułu nie jest „haczykiem”, a informacje o niewiarygodnych wręcz promocjach przekazały władze sieci.

Biedronka: promocje styczeń 2020

Co przygotowało Jeronimo Martins? Dlaczego może być aż tak tanio? Otóż cała „afera” związana jest z nowym projektem, którzy Portugalczycy wdrażają w Polsce. Gdy pojawiły się doniesienia o tym, że wkrótce zaczną wyrastać jak grzyby po deszczu sklepy pod nazwą Biedronka Outlet, mało kto wiedział, o co w ogóle chodzi. Jednakże szumne zapowiedzi przedstawicieli sieci to nie były żarty.

Nowe promocje w Pepco. Gazetka na najbliższe dni robi furorę!

W ostatnich dniach zalewają nas bowiem wieści o kolejnych punktach Biedronka Outlet otwieranych w kolejnych miastach. Najpierw był to Poznań, nieco później kilka innych większych miast. Teraz natomiast ekspansja nowego tworu przybiera niesamowite tempo. W ubiegłym roku sklepy otworzyły się m.in. w Gdańsku. Teraz czas na… maleńki Mielec na Podkarpaciu! Tam nowa Biedronka ruszyła z początkiem bieżącego tygodnia. Poinformował o tym m.in. portal hej.mielec.pl. Jak atrakcyjne będą promocje?

Jeronimo Martins zapowiada hitowe przeceny

Wygląda na to, że ręce na tanie produkty „z poprzednich kolekcji” mogą zacierać już nie tylko mieszkańcy wielkich miast, ale również ci, którzy żyją w powiatowych miejscowościach. Bo właśnie takie produkty „z poprzednich kolekcji” – obejmą promocje rzędu nawet 80 procent. Mówi o tym przedstawiciel sieci Biedronka.

Na klientów outletu czekają setki produktów z rabatami nawet do 80 proc. – komentuje Michał Wiśniewski, menadżer ds. marketingu Biedronki.

Natomiast co można w Biedronka Outlet kupić? Otóż, jak dowiadujemy się m.in. z Dziennika Bałtyckiego, niemalże wszystko. Rzecz jasna z wyjątkiem żywności.

Rossmann zaskoczył konkurencję. Takich hitów jeszcze nie było!

Pierwszy sklep outletowy Biedronka powstał w lipcu 2018 roku w Poznaniu. Przez pierwsze trzy tygodnie działalności sklepu, zakupy w nim zrobiło ponad 14 tys. klientów. Średni koszt zakupionego towaru to 60 złotych. Najwyższa suma pozostawiona w outlecie wyniosła 24 tys. zł. W jego asortymencie znajdują się produkty w obniżonych cenach pochodzące z poprzednich kolekcji – od tekstyliów do sprzętu AGD i RTV.

Biedronka: dramat tysięcy pracowników. Sieć podjęła przełomową decyzję

źródło: hej.mielec.pl, Dziennik Bałtycki

POPULARNE NA OTOPRESS.PL:

  • Krzysztof Jackowski powiedział, kto wygra wybory prezydenckie. Zaskoczenie?Znany jasnowidz Krzysztof Jackowski znów zaskoczył wszystkich swoją wizją. Tym razem usłyszeliśmy, kto zostanie prezydentem Polski w 2020 roku. Bardzo… Read more » OTOPRESS…
  • Krzysztof Jackowski powiedział, kto wygra wybory prezydenckie. Zaskoczenie?Krzysztof Jackowski powiedział, kto wygra wybory prezydenckie. Zaskoczenie?
    Krzysztof Jackowski znów zaskoczył odważną tezę. Usłyszeliśmy bowiem, kto – zdaniem jasnowidza z Człuchowa – wygra wybory prezydenckie 2020. Taka prognoza bez wątpienia zadowoli ogromną część Polaków. Emocje będą do…