Filip Chajzer zaskoczył. Oto reakcja na miażdżący go film Gargamela

Filip Chajzer. Postać, którą jedni bezgranicznie cenią, inni bezgranicznie nienawidzą. Patrząc na nastroje w mediach społecznościowych, trudno odnieść inne wrażenie. Mało jest osób, którym postać gwiazdora TVN-u jest po prostu obojętna. Natomiast w ostatnim czasie Chajzerowi przybyło hejterów. Wszystko to przez film, jaki na YouTube zamieścił Jakub Chuptyś (GargamelVlog). Tam dosłownie zmiażdżył dziennikarza.

Kilkanaście dni, prawie 1,5 mln odsłon, niemal wyłącznie pozytywne oceny. GargamelVlog jak nikt inny potrafi „podsumować” człowieka tak, by ten poddał się długiej refleksji na temat swojej aktywności w sieci. Ale nie Filip Chajzer. Dziennikarz TVN zareagował bowiem na film, który zamieścił Jakub Chuptyś, w sposób absolutnie zaskakujący.

Trudno streścić ponad 25-minutowy film, gdzie Gargamel wytyka Chajzerowi hipokryzję, demaskuje kilka jego nie do końca uczciwie przedstawianych akcji. Ponadto wyśmiewa sposób, w jaki Filip Chajzer „przemawia” na Facebooku do swoich fanów.

Filip Chajzer bezlitośnie upokorzony. Teraz drwią z niego setki tysięcy ludzi

GargamelVlog zwracał uwagę między innymi na nadużywanie przez 35-letniego mężczyznę emotikonek i innych ikonek, które dosłownie atakują nas z niemal każdego wpisu dziennikarza. W tej akurat kwestii… nic się nie zmieniło. Bowiem Filip Chajzer, który – nie oszukujmy się – niemal na pewno oglądał rekordowo popularny materiał na swój temat nie wziął sobie „rad” Gargamela do serca.

Chajzer i jego reakcja na film GargamelVlog

Oznacza to, że nadal pisze w typowy dla siebie sposób. To znaczy w podniosłym tonie, tak, jakby każdy wpis miał być jego ostatnim. Ponadto ikonki i inne świecidełka w najnowszych wpisach Chajzera aż rażą. Nie do wiary? A jednak:

Filip Chajzer

Magda Gessler zszokowała Polskę. Cena tego produktu zwali was z nóg

To jest właśnie reakcja Filipa Chajzera na film, który zamieścił Jakub Chuptyś (GargamelVlog). Choć twórca przewidywał, że również zostanie zaatakowany za krytykę, stało się inaczej. To zapewne niemałe zaskoczenie dla wielu, którzy zacierali ręce na wojnę Gargamel kontra Filip Chajzer.

Liczyli na dramę w pełnym tego słowa znaczeniu. Chajzer nie odniósł się jednak do filmu. Nie odpowiedział, nie zastosował wskazówek. Ponadto komentarze dotyczące rzeczonego materiału znikały spod postów dziennikarza TVN w błyskawicznym tempie. Prawdopodobnie antybohater filmu Gargamela zatrudnił zatem do pomocy w usuwaniu złośliwych komentarzy moderatorów. Trudno bowiem uwierzyć, że pracujący w telewizji człowiek ma czas, by usuwać setki lub tysiące komentarzy każdego dnia.

Co się dzieje? Biedronka przecenia produkty o 80 procent!

Reasumując: wszystko wskazuje na to, że Filip Chajzer uznał, iż najlepiej będzie uznać, że filmu na kanale GargamelVlog po prostu nie było. Całkowite zignorowanie go faktycznie przyniosło długofalowy efekt. Mianowicie licznik odsłon miażdżącego materiału zatrzymał się tuż przed 1,5 mln. Gdyby odniósł się do niego Chajzer, zapewne znów liczby zaczęłyby mnożyć się w zastraszającym tempie.

źródło: YouTube

POPULARNE NA OTOPRESS.PL: