Julia Wieniawa pokazała za dużo. Ósme zdjęcie tylko dla dorosłych!

Julia Wieniawa jest postacią przez większość odbiorców cenioną. Wokalistka i aktorka, która sławę zyskała dzięki drugoplanowej roli w Rodzince.pl jest dziś prawdziwą gwiazdą. Jednakże coraz częściej swoim zachowaniem i kreacjami wywołuje kontrowersje.

Polska aktorka Julia Wieniawa – jest również piosenkarką, prezenterką telewizyjną i celebrytką. Debiutowała w występach scenicznych w Warsztatowej Akademii Musicalowej w Teatrze Muzycznym „Roma”. Zyskała rozgłos po roli Pauli w serialu Rodzinka.pl, w którym gra od 2012.

Media raz po raz informują o kolejnych „wpadkach” Julii Wieniawy. Natomiast wielu komentujących jest przekonanych, że 21-latka celowo zamieszcza bardzo odważne zdjęcia. Ponadto kilkukrotnie pokazała się w kreacjach, które naprawdę przyprawiają o ciarki na plecach. Dzięki temu media nie przestają o niej pisać.

Julia Wieniawa nago? Zdjęcia podbijają internet

Z kolei fani, a zwłaszcza ich męska część, mają co oglądać. Albowiem ostatnim czasie Julia Wieniawa przekracza kolejne granice. W sieci pojawiły się nawet zdjęcia, na których młoda gwiazda jest całkowicie naga. Co prawda nadal aktorka zasłania najbardziej intymne części ciała, ale i tak granica jest bardzo cienka.

Jakie ciało ma Julia Wieniawa? Na pewno takie, którego zazdroszczą jej miliony kobiet. Na pewno takie, którego pożąda nie mniej panów. Zapnijcie pasy, bo o to przedstawiamy zdjęcia, na których widać więcej, niż do tej pory. Ósme zdjęcie robi – naszym zdaniem – szczególne wrażenie.

[ngg src=”galleries” ids=”20″ display=”basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″ display_view=”default”]Julia uwielbia rozpalać męskie wyobraźnie. A idealne pośladki „oblepione” piaskiem z plaży bez wątpienia tę wyobraźnię rozbudzają. Również kreacje dobiera tak, by wyglądać najseksowniej, jak to tylko możliwe.

POPULARNE NA OTOPRESS.PL: