„Na Wspólnej” – serialowy aktor alkoholikiem?

Waldemar Obłoza, aktor wcielający się w rolę Romana Hoffera w serialu „Na Wspólnej”, jest alkoholikiem? „Przestań chlać tę wódę” – takie komentarze często słyszy od przechodniów, którzy mijają go na ulicy.

Aktor Waldemar Obłoza jest znany z popularnego serialu emitowanego przez stację TVN. Rolę Romana Hoffera odgrywa już od 17 lat. Dlatego pewnie widzom trudno jest go sobie skojarzyć z kimś innym, kogo mogli widzieć na ekranie telewizora. I choć Obłoza ma na swoim koncie udział w serialu zatytułowanym „W labiryncie”, inne serialowe czy filmowe produkcje oraz wiele ról w teatrze, dla wielu widzów chyba na zawsze pozostanie Romanem z „Na Wspólnej”.

Co więcej, aktor tak dobrze odgrywa swoją serialową rolę, że mnóstwo ludzi myli go z Hofferem, tym samym biorąc go za niego. Na uwagę zasługuje jednak fakt, że Roman z „Na Wspólnej” jest alkoholikiem. Obłozie zdarzają się więc czasem dość przykre incydenty związane z pomyłkami widzów i fanów serialu, w którym gra.

Aktor, w swoim wywiadzie dla „Faktu” wyznał, że kiedyś w galerii handlowej podeszła do niego oburzona pani. Spoglądając na niego z niesmakiem powiedziała: „Co, Roman? Pije się, co? Przestań chlać tę wódę, bo wpędzisz tę swoją ukochaną do grobu”. Aktor z „Na Wspólnej” powiedział, że ludzie zwracają się do niego również o poradę, w jaki sposób mają przekonać swoich bliskich do podjęcia walki z alkoholizmem.

Czy aktor zna problem alkoholu jedynie z serialu, w którym gra? Otóż nie, ponieważ sam przed laty borykał się z tym nałogiem. Na szczęście udało mu się go pokonać.

Źródło: teleshow.wp.pl

  1. Magda Gessler – jej interes to „duża przeginka”! „SZOK”!

POPULARNE NA OTOPRESS.PL: