Program „Kasta” TVP. Gdzie obejrzeć? Mamy CAŁE ODCINKI

Gdzie obejrzeć program Kasta TVP? Mamy całe odcinki nowej produkcji, którą od tygodnia reklamowano w Wiadomościach TVP. Jednakże wyjaśnijmy najpierw, czym jest nowa pozycja na antenie Telewizji Publicznej i dlaczego budzi tak wielkie kontrowersje.

  • Informujemy, gdzie obejrzeć całe odcinki programu Kasta TVP
  • Antyfani Telewizji Publicznej są wściekli po premierze produkcji
  • Na którym kanale / programie obejrzeć Kastę TVP?
  • Najpotrzebniejsze informacje i materiały wideo znajdziesz w tym tekście

To było do przewidzenia. Sympatycy i politycy opozycji są wściekli w związku z nową pozycją na antenie TVP. „Kasta” to program, który ma demaskować patologię w polskich sądach i skandaliczną aktywność sędziów. Przeciwni Prawu i Sprawiedliwości nie mają złudzeń: ta produkcja ma pomóc „przepchnąć” reformę sądownictwa wymyśloną przez Jarosława Kaczyńskiego.

Program Kasta TVP: gdzie obejrzeć całe odcinki?

Telewizji Polskiej bardzo zależy, by nowy program docierał do jak najszerszej widowni. Dlatego też całe odcinki głośnego tytułu dostępne są w internecie. Każdy z nich trwa około kwadransa i rzecz jasna dotyczy innej sprawy. Opozycyjni publicyści zarzucają dziennikarzom przygotowującym „Kastę” nie tylko nierzetelność, ale i niekompetencję.

Pierwszy odcinek reklamowanego od tygodnia w „Wiadomościach” TVP programu „Kasta” raczej nie spowodował, że widzom kapcie pospadały. Albo reporterzy sami nie rozumieli sprawy, którą opowiadali, albo zaciemnili świadomie, żeby nie można było ocenić, czy sądy w tej sprawie zawiniły – napisała na łamach serwisu oko.press publicystka prawna Ewa Siedlecka.

Z kolei w oczach wyborców PiS program obnaża całą prawdę o zgniłym sądownictwie w naszym kraju. Faktem jest ponadto, że „Kasta” wzbudza ogromne zainteresowanie. Ludzie dopytują w sieci, gdzie można zobaczyć całe odcinki. Tak się składa, że TVP nie tylko powtarza je na antenie telewizyjnej, ale również publikuje w serwisie YouTube

Poniżej przedstawiamy dla pierwsze odcinki. Co by nie mówić, program „Kasta” jest bardzo ciekawy. Nie nam natomiast oceniać pracę dziennikarzy mediów publicznych. Nikt z nas nie zna szczegółów przedstawianych tam spraw. Stąd też możemy tylko ufać, że osoby biorące udział w nagraniach nie kłamią. Zachęcamy do obejrzenia:

źródło: własne, oko.press

POPULARNE NA OTOPRESS.PL: