„Sanatorium miłości” – uczestnik znajdzie się w szpitalu!

Jeden z uczestników popularnego programu „Sanatorium miłości”, emitowanego przez stację TVP1, trafi do szpitala! Jest on po wypadku i w związku z tym czeka go poważna operacja.

Waldemar, jeden z uczestników znanego programu TVP1, jest bardzo lubianym i pozytywnie odbieranym przez widzów kuracjuszem. Niestety starszy pan będzie niedługo musiał udać się do szpitala. Czeka go bowiem operacja kręgosłupa. Jest ona nieunikniona, ponieważ bez niej Waldemar nie może normalnie funkcjonować.

Waldemar Elbranowski, kuracjusz „Sanatorium miłości”, bardzo lubi poświęcać się swoim pasjom. Uwielbia pisać wiersze oraz składać modele żaglowców. To drugie hobby skutecznie utrudnia mu uraz kręgosłupa. Pan Waldemar przez dwa palce nie może bowiem w odpowiedni sposób trzymać narzędzi. Dlatego właśnie zdecydował się na operację oraz odbudowę nerwów.

Uczestnik popularnego programu napisał już kilka wierszy, które w lutym mają ukazać się w wersji drukowanej. Na tym jednak nie zamierza poprzestać. Planuje również wydanie książki zatytułowanej „Sanatorium miłości od kuchni”. Podobno ma już przygotowany szkic i zdradza, że w jego dziele znajdą się same smaczki.

Pan Waldemar jest bardzo sympatycznym i bardzo utalentowanym człowiekiem. Jednak jego dzieciństwo nie było usłane różami, o czym opowiedział w ostatnim odcinku „Sanatorium miłości”. Jako młody chłopak przeżył traumę, ponieważ zostawili go rodzice.

Źródło: teleshow.wp.pl

  1. „Rolnik szuka żony”. Marta Manowska wyznała CAŁĄ PRAWDĘ

POPULARNE NA OTOPRESS.PL: