Dramat gwiazdy „Królowych życia”. Dagmara Kaźmierska właśnie wyznała całą prawdę

Dagmara Kaźmierska to celebrytka z krwi i kości. Gwiazda programu TTV, „Królowe Życia”, a także jedna z najpopularniejszych influencerek na Instagramie. Dlatego, że jej profil śledzi grubo ponad 700 tysięcy osób. 

Dagmara Kaźmierska z programu „Królowe Życia” wpadła w kłopoty

Dagmara to niezwykle barwna postać. Przez jednych uwielbiana, a kolejnych wręcz odpycha. Dagmara Kaźmierska budzi z pewnością wiele kontrowersji, ale jedno trzeba jej uczciwie przyznać – w show biznesie porusza się, jak ryba w wodzie.

Biedronka wycofuje te produkty! Sąd wydał wyrok!

Gwiazda programu „Królowe Życia” udzieliła mocnego wywiadu Wirtualnej Polsce. Dlatego, że w programie „W łóżku z Oskarem” zdradziła wiele barwnych szczegółów ze swojego życia prywatnego. Okazuje się, że pobyt w więzieniu to nie jedyne problemy, które ją bardzo dotknęły. Kaźmierska swego czasu wpadła w kłopoty, związane z uzależnieniem. W związku z tym opowiedziała nie tylko o nałogu, ale także zdradziła sekret, jak wyszła z jego szponów.

Nałóg dotyczył hazardu, a Dagmara Kaźmierska opowiedziała szczerze o tym, jak „wkręciła” się w niebezpieczną rozrywkę:

Grałam, dużo grałam. (…) Dużo przegrałam. (…) Kiedyś po trzy doby od maszyny nie odchodziłam (…) – wyznała szczerze gwiazda programu „Królowe Życia.

Kaźmierska nie powiedziała wprost, jaką kwotę przez całe życie „przehulała” na hazard. Przyznała jednak, że z nałogu pomógł jej wyjść… pobyt w więzieniu. Przypomnijmy, że Dagmara Kaźmierska za kratami spędziła kilkanaście miesięcy. Dlatego, że została swego czasu skazana za sutenerstwo.

Dziś Dagmara jest celebrytką z krwi i kości. Jej program „Królowe Życia” cieszy się olbrzymią popularnością i z pewnością śmiało można zaryzykować tezę, że podbił serca setek tysięcy Polaków. Świadczyć o tym mogą wyniki oglądalności, które opublikował specjalizujący się w tej tematyce portal wirtualnemedia.pl. Jesienne odcinki „Królowych Życia” oglądało średnio około 550 tysięcy telewidzów. Podczas, gdy najpopularniejszy odcinek śledziło 618 tysięcy osób. Stacja TTV zapowiedziała już emisje kolejnych odcinków, na które fani Dagmary Kaźmierskiej czekają z niecierpliwością.

źródło: Wirtualna Polska, inf. własna

Popularne tematy z portalu OTOPRESS.PL:

  1. Głowa w koszu na śmieci! Tragedia w Wielkopolsce
  2. 500 plus na 600 plus? To będzie ogromne zaskoczenie!
  3. Dawid Kubacki stracił OGROM pieniędzy. Ta kwota poraża!

POPULARNE NA OTOPRESS.PL: