Anna Mucha dostała nową pracę poza TVP! Odejdzie z M jak miłość?

Anna Mucha to jedno z najgorętszych nazwisk w polskim show-biznesie. Aktorka znana z wielu seriali, a także polskich produkcji fabularnych. Tym razem w Internecie aż huczy – Mucha dostała nową pracę, i to jaką! Czy to jej koniec w TVP i serialu M jak miłość?

Anna Mucha dostała nową pracę!

Mucha od 2003 roku (z przerwami) pojawia się na planie najpopularniejszego serialu obyczajowego w Polsce, czyli M jak miłość. Tym razem jej fani przeżyli prawdziwy szok – Anna Mucha będzie pracować w konkurencyjnej stacji. Co to oznacza? Czy na planie popularnej „Emki” w TVP 2 jej już zabraknie?

Mucha na swoim koncie ma nie tylko liczne role w serialach, ale także filmach fabularnych. W 2019 roku wcieliła się chociażby w rolę Bożeny, w produkcji Bogdana Piwowarskiego – Miszmasz, czyli kogel-mogel 3.

Teraz, jak informuje portal wirtualnemedia.pl, Anna Mucha dołączy do obsady serialu – W rytmie serca. To kryminalno-obyczajowa produkcja, która podbiła serca widzów stacji Polsat.

Do tej pory wyemitowano pięć sezonów W rytmie serca. Aktualnie trwają zdjęcia do szóstej serii serialu. Akcja serialu dzieje się w Kazimierzu Dolnym i jest swoistym połączeniem szpitalnego klimatu z wątkami kryminalnymi.

Anna Mucha, według wirtualnemedia.pl to nie jedyna aktorka, która dołączyła do obsady W rytmie serca. W ulubionym serialu widzów stacji Polsat występować ma również Beta Ścibakówna. Oprócz tych dwóch Pań, na planie zobaczymy ponownie chociażby Mateusza Damięckiego, Piotra Fronczewskiego, Martę Dębską, Pawła Królikowskiego, czy Barbarę Kurdej-Szatan.

6. sezon W rytmie serca wyemitowany zostanie wiosną 2020 roku.

Aktorka odejdzie z M jak miłość?

Czy Anna Mucha, wobec dołączenia do serialu stacji Polsat odejdzie z TVP? Co dalej z jej karierą w M jak miłość? Póki co, nie pojawiły się żadne informacje na ten temat, a sprawa wydaje się mało prawdopodobna. Niemniej jednak widzowie toczą już zażartą dyskusję, czy Mucha będzie w stanie pogodzić rolę w obu produkcjach. Naszym zdaniem tak, gdyż aktorka uchodzi za jedną, z najbardziej pracowitych w branży. Fani TVP nie mają zatem powodów do obaw. Liczymy, że Anna Mucha nadal występować będzie w M jak miłość.

źródło: wirtualnemedia.pl / OTOPRESS.PL

POPULARNE NA OTOPRESS.PL: