Beata Tyszkiewicz czuje się gorzej. Decyzja zapadła

Pani Beata Tyszkiewicz, ze względu na swój stan zdrowia, podjęła kategoryczną decyzję. Jest to cios dla jej fanów, ale jak mówi jej córka, „mama jest uparta”. Co się dzieje z wielką aktorką i co postanowiła?

Beata Tyszkiewicz (82 l.) to znana i ceniona aktorka, nazywana często pierwszą damą polskiego filmu. Niestety ostatnie lata nie były dla niej zbyt przychylne. Gwiazda przeżyła ciężkie chwile. W maju 2017 roku przeszła zawał serca. Po nim nastąpiły kolejne dwa. Pani Beata podupadła na zdrowiu, więc postanowiła wtedy zrezygnować z występowaniu jako jurorka w programie „Taniec z gwiazdami”. Teraz jednak podjęła bardziej drastyczną decyzję. Co postanowiła?

Anna Mucha dostała nową pracę poza TVP! Odejdzie z M jak miłość?

Beata Tyszkiewicz podjęła decyzję

Fani nie będą zachwyceni, ponieważ Beata Tyszkiewicz postanowiła całkowicie zrezygnować z show biznesu. Nie ma zamiaru wracać do telewizji i życia publicznego. Podjęła taką decyzję ze względu na gorsze samopoczucie. Aktorka twierdzi, że nie chce pokazywać się w takim stanie, w jakim aktualnie się znajduje. Wszystko to przez szacunek do swoich wielbicieli.

Beata Tyszkiewicz zawsze była wielką damą i chciałaby, aby widzowie taką ją zapamiętali. Jej zdaniem powinna być ona wzorem i nie razić innych swoim gorszym wizerunkiem czy słabym stanem zdrowia. Jak twierdzi jej córka, Karolina Wajda, nic nie jest w stanie zmienić decyzji aktorki. „Mama nie chce wracać do życia publicznego. (…) Tak zdecydowała i jest uparta” – tłumaczyła.

Jan Dąbrowski pokazał córkę. „Zdjęcie zrobione chwilę przed tragedią”

Nikt nie podważy decyzji aktorki, nawet usilne namowy producentów z największych stacji telewizyjnych, którzy kuszą dużymi pieniędzmi. Beata Tyszkiewicz zdecydowanie chce wycofać się z show biznesu i pozostać pod opieką swoich dwóch ukochanych córek – Karoliny oraz Wiktorii.

Wielbiciele pani Beaty już ubolewają nad jej decyzją. Na wielu portalach można jednak znaleźć komentarze wspierające wielką aktorkę.

„Jest Pani niezastąpiona. Czekamy z niecierpliwością. Pozdrawiam serdecznie życząc powrotu do zdrówka”.

„Tak zachowuje się prawdziwa Dama. Życzę powrotu do zdrowia”.

„Wspaniała kobieta, zawsze piękna i z klasą. Życzę zdrowia Pani Beato”.

Znany polski zespół muzyczny śpiewał „Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść niepokonanym”. Najwyraźniej pani Beata postępuje według tych wytycznych, za co należy jej się wielki szacunek i uznanie.

Źródło: se.pl

POPULARNE NA OTOPRESS.PL: