Jan Dąbrowski pokazał córkę. „Zdjęcie zrobione chwilę przed tragedią”

Internauci w mediach społecznościowych potrafią być bardzo krytyczni. O tym przekonał się Jan Dąbrowski, znany youtuber i wokalista, który niedawno został ojcem. Gdy Janek umieścił w sieci zdjęcie córeczki, wylała się na niego fala krytyki. Co było tego powodem?

W ubiegłym tygodniu Jan Dąbrowski i jego partnerka, Sylwia Przybysz, zostali szczęśliwymi rodzicami małej Poli. Janek, świeżo upieczony tatuś, uwielbia swoją pociechę. Widać to szczególnie na jego profilu na Instagramie, ponieważ często publikuje fotografie swojej małej córeczki. Ostatnie zdjęcie dziecka nie spodobało się jednak fanom Jasia. Chodziło o to, w jaki sposób chłopak opiekuje się niemowlakiem.

Julia Wieniawa pokazała za dużo? Fani nie mają wątpliwości

„Uważaj, bo ci dziecko spadnie”

I chociaż Jan Dąbrowski miał dobre intencje, dzieląc się ze swoimi fanami kolejnym zdjęciem Poli, rezultaty były jednak odwrotne od oczekiwanych. Tego młody tata zdecydowanie nie mógł się spodziewać. Internauci zareagowali w bardzo krytyczny i drastyczny sposób.

„Jasiek, jak ty to dziecko trzymasz?”

„Uważaj, bo ci dziecko spadnie”

„Zdjęcie zrobione chwilę przed tragedią”

„Boże, boję się patrzeć jak to dziecko wisi”

„Gratulacje narodzin dziecka. Ja jednak to bym zwróciła uwagę jak trzyma dziecko, a nie czy do selfie dobrze wyszedł. Tak, poprawnie, ale kogo to zdjęcie ma pokazać, Ciebie czy Maleństwo? ;/ A maleństwo cudne, szkoda że mało widać, tata cały obiektyw skierował na siebie”.

Dramat gwiazdy "Królowych życia". Dagmara Kaźmierska właśnie wyznała całą prawdę

Grzmieli internauci pod wpisem Dąbrowskiego. Jednak partnerka Janka stanęła w obronie swojego ukochanego. Pod komentarzem brzmiącym „Bezmyślność szczeniaka” napisała:

„I ty w nazwie profilu masz napisane mama? Skąd ten brak wiedzy odnośnie rodzicielstwa? Szczeniak mógłby cię tego uczyć”.

Źródło: rmf.fm, Instagram

POPULARNE NA OTOPRESS.PL: