Czarne chmury nad Kauflandem. Wykryto wielkie oszustwo?

Czy sieć Kaufland oszukuje klientów? Ostatnio w mediach głośno o Kauflandzie, w związku z przejmowaniem przez niego części marketów Tesco. Teraz jednak wydaje się, że już tak kolorowo nie jest. Jeden z Internautów nie przebiera w słowach i zarzuca sieci wprost – oszustwo.

Kaufland oszukuje klientów?

Czy Kaufland rzeczywiście oszukuje klientów? O sprawie alarmuje Wirtualna Polska, która na skrzynkę pocztową platformy „Dzieje Się” otrzymała bulwersujące informacje od jednego z klientów Kauflandu. Pan Jacek – bo tak ma na imię Internauta przesłał zdjęcia, na którym widać… zaklejone daty ważności produktów.

Zdjęcia przedstawiają kiełbasę suchą z indyka, której termin ważności został zaklejony etykietką z napisem… „taniej!”. Pan Jacek twierdzi, że nie jest to przypadek, a nagminnie stosowana metoda w sklepach Kaufland. Podczas jego wizyty w markecie, owe nalepki były na większości kiełbas.

Póki co Wirtualna Polska nie informuje o żadnym, oficjalnym komunikacie tej sieci handlowej. Z pewnością będziemy bacznie przyglądać się sprawie.

Kaufland na całej sprawie może stracić sporo wizerunkowo, dlatego celowo, w nazwie tytułu użyliśmy przenośni „czarne chmury”. Czekamy na stanowisko sklepu, licząc, że jest to zwykła pomyłka, a nie, jak twierdzi czytelnik WP, regularna praktyka.

Kaufland oszustwo
zdjęcie: Wirtualna Polska – archiwum prywatne czytelnika

źródło: Wirtualna Polska

POPULARNE NA OTOPRESS.PL: