McDonalds wprowadza drastyczne zmiany. Dotkną każdego klienta

Restauracje McDonalds wprowadzają drastyczne zmiany. Nowe zasady będą dotyczyły absolutnie każdego oddziału tej popularnej sieci w Polsce. Czego mogą spodziewać się klienci?

Znana i uwielbiana przez wielu ludzi restauracja zdecydowała się na wykonanie kategorycznego posunięcia. Ma to związek z ekologią oraz ochroną środowiska. Nowa strategia firmy przewiduje wiele zmian, na które muszą szykować się nie tylko właściciele poszczególnych polskich placówek, ale również klienci.

Rewolucja w McDonalds

Według całkiem nowych zasad, w restauracji nie otrzymamy już plastikowych słomek. Zmienione zostały również opakowania lodów McFlurry, a baloniki, oferowane przez restaurację podczas specjalnych okazji, będą posiadały papierowe patyczki. Zmiany weszły w życie dnia 23 stycznia. To jednak nie koniec niespodzianek!

Beata Tyszkiewicz czuje się gorzej. Decyzja zapadła

Początek zmian

Nowe zasady w McDonalds to dopiero początek zmian związanych z długofalową strategią zrównoważonego rozwoju firmy. Rewolucji będzie więcej. Przewiduje się m.in. redukcję gazów cieplarnianych w restauracjach, biurach oraz w łańcuchu dostaw firmy, recykling odpadów powstających w salach jadalnych oraz przejście na opakowania wykonane ze źródeł odnawialnych.

Aby jednak nowa strategia mogła wejść w życie, musi być ona poprzedzona dokładnymi badaniami. Wymaga to czasu, jednak McDonalds intensywnie nad nią pracuje. Wszystko, aby być jak najbardziej przyjaznym dla środowiska.

Dramat gwiazdy "Królowych życia". Dagmara Kaźmierska właśnie wyznała całą prawdę

Podsumowując, nad wdrożeniem papierowych słomek eksperci pracowali bardzo długo. W końcu jednak udało się opracować je w ten sposób, aby zbyt szybko nie namiękały. Wytrzymują ponoć aż 5,5 godziny bez namakania. Ten pomysł Polska wdrożyła w restauracjach McDonalds jako pierwsza.

Źródło: tech.wp.pl

  1. Biedronka wycofuje te produkty! Sąd wydał wyrok!
  2. Rossmann z nową akcją promocyjną. Co za ceny!
  3. Pepco rozdaje bony na zakupy. Klientki są zachwycone tym pomysłem
  4. Ryanair zapowiedział następną rewolucję. Dotknie wielu Polaków

POPULARNE NA OTOPRESS.PL: