&

„Więzień miłości” – dramat w finale 1. sezonu serialu TVP

„Więzień miłości” – dramat w finale 1. sezonu serialu TVP

„Więzień miłości” to serial, który pojawia się na antenie TVP od lutego ubiegłego roku. W tym czasie zdołał zgromadzić potężną widownie. Z zapartym tchem wielu Polaków zasiada przed telewizorem, aby śledzić losy pięknej Zehry oraz przystojnego Ömera. Już niebawem wyemitowany zostanie ostatni odcinek 1. serii tureckiej telenoweli. 

„Więzień miłości” – śmierć we finale?

Początki znajomości Zehry i Ömera nie należały do łatwych. Połączył ich kontrakt. On oferował jej pieniądze za małżeństwo, ona zgodziła się zostać jego żoną, aby ratować swojego chorego ojca. Z biegiem czasu, pomimo wielu konfliktów i nieporozumień pomiędzy głównymi bohaterami serialu TVP „Więzień miłości” zaczęło się rodzić uczucie. Co prawda, małżeństwo Kervancıoğlu na początku stara się nie dopuścić do siebie myśli, że pokochało tę drugą osobę, ale ostatecznie dociera to do nich.

Aktualne odcinki serialu nadawanego w TVP pokazują Ömera, który zabiega o względy Zehry i próbuje wyznać jej miłość. Kobieta z pewnością jest świadoma uczucia jakim zapałał do niej mąż, jednak robi wszystko, aby uniknąć bezpośredniej konfrontacji z mężem. Zatem w produkcji „Więzień miłości” mamy na razie piękne, czerwone róże, prezenty, zaproszenia na kolację i romantyczne weekendy, jednak ciągle brakuje wyznania, na które wszyscy widzowie czekają. Brakuje słów „kocham cię” wypowiedzianych przez głównych bohaterów.

Jak można się domyśleć, scenarzyści nie będą nas dłużej zwodzić i w najbliższym czasie, a konkretnie w odcinku finałowym 1. sezonu serialu „Więzień miłości”, doczekamy się miłosnego wyznania. Jednak nie nastąpi to wcale w romantycznej scenerii. Mało tego, okaże się, że słowa „kocham cię” mogą być ostatnimi, które wypowiedzą i jednocześnie usłyszą w swoim życiu Zehra i Ömer.

Co takiego wydarzy się w wielkim finale? Otóż małżeństwo Kervancıoğlu spotka niebezpieczna sytuacja w drodze na romantyczny wypad nad morze. Okaże się, że hamulce w aucie Ömera nie zadziałają. Za awarię odpowiedzialny będzie zaciekły wróg Kervancıoğlu – Hilmi Yilmaz. Samochód pary zawiśnie nad przepaścią, a każdy ruch będzie coraz bardziej przesuwał auto w kierunku otchłani. Ömer nakaże Zehrze, żeby powoli opuściła samochód. Jednak ona nie chce go zostawić. Małżeństwo ma świadomość, że za chwilę spadną w przepaść i tym samym zginą. To sprawia, że biznesmen wyznaje żonie, iż bardzo ją kocha. Czy Kervancıoğlu będzie dane cieszyć się uczuciem? A może jednak pożegnamy się z kluczowymi dla serialu postaciami? Przekonamy się już w najbliższym tygodniu.

Popularne na otopress.plLoading RSS Feed

KONIECZNIE ZOBACZ