Pepco rozdaje bony na zakupy. Klientki są zachwycone tym pomysłem

Pepco w szybkim tempie zbliża się do tego, by już wkrótce móc pochwalić się tysiącem punktów handlowych w Polsce. Marka jest bardzo ceniona przez klientów, zwłaszcza za jakościową i tanią odzież dla dzieci, ale także produkty do wystroju domu. Co tym razem zaproponowała sieć handlowa? Promocje – to już wiecie, ale są też darmowe bony na zakupy! Sprawdź, jak je zgarnąć!

Pepco rozdaje bony na zakupy

Zaledwie kilka dni temu informowaliśmy Was o najnowszych promocjach Pepco. Gazetka promocyjna ma dla Was wiele propozycji, o których piszemy w tym artykule.

Tym razem postanowiliśmy poinformować Was o kolejnej propozycji dynamicznie rozwijającej się sieci handlowej. Są to darmowe bony, dzięki którym zakupy za 50 złotych możecie zrobić zupełnie za darmo.

Pepco przeprowadza akcję nazwaną „Inspiracje”. Chodzi o to, by na swoim Instagramie publikować zdjęcia, oznaczone hashtagiem #inspiracjepepco. W ten sposób można zainspirować inne klientki, czy klientów Pepco. Ważne, by na fotkach były właśnie produkty z tej sieci handlowej. Domowe aranżacje? Świetnie urządzania sypialnia, kuchnia, czy kreacje ubrań? Tym wszystkim, możecie podzielić się teraz z innymi klientami Pepco.

Każdy, kto weźmie udział w akcji „Inspiracje” nie tylko może pochwalić się swoją kreatywnością, ale także liczyć na cenne nagrody. W tym przypadku są to darmowe bony do Pepco:

  • Sieć handlowa w każdym tygodniu nagradza najciekawsze inspiracje właśnie voucherami na zakupy, o wartości 50 złotych.
  • Ponadto utworzona została kategoria „nagroda publiczności”, która również jest premiowana darmowym bonem 50 złotych na zakupy w Pepco.

źródło: Pepco, inf. własna

POPULARNE NA OTOPRESS.PL: