Rossmann z nową akcją promocyjną. Co za ceny!

O tym, że Rossmann jest ulubioną drogerią Polaków nie będziemy pisali. Jest to tak oczywiste jak fakt, że po dniu zapada zmrok, a po nocy budzi się kolejny dzień. Niemiecka sieć drogeryjna rzeczywiście stała się potentatem na polskim rynku. Wobec tego, wszyscy klienci wypatrują co rusz to nowych promocji. Co tym razem przygotował Rossmann? Gazetka promocyjna to jedno, ale strona internetowa informuje też o nowej akcji promocyjnej.

Rossmann – nowa akcja promocyjna

Nowa akcja promocyjna Rossmanna została nazwana dość tajemniczo „Modne Oszczędzanie”. Rzeczywiście coś w niej jest, bowiem produkty są nieźle przecenione i zaliczają się do tych, po które klienci sięgają najchętniej. Cieszy też liczba produktów, których promocje dotyczą – jest ich 96. Najciekawiej, naszym zdaniem wyglądają poniższe ceny:

  • L’ORÉAL MEN EXPERT THERMIC RESIST – antyperspirant w kulce dla mężczyzn za 7,39 zł w Rossmann
  • L’ORÉAL PARIS ELSEVE, COLOR-VIVE – szampon do ochrony włosów za 7,39 zł
  • LE PETIT MARSEILLAIS – żel pod prysznic, biała brzoskwinia i nektarynka za 8,49 zł
  • ELSEVE MAGICZNA MOC GLINKI – szampon do włosów normalnych z tendencją do przetłuszczania się za 6,99 zł
  • MAX FACTOR FALSE LASH EFFECT – tusz do rzęs za 33,69 zł

Przypominamy, że oprócz akcji „Modne Oszczędzanie” w drogeriach Rossmann obowiązują też inne promocje. Nie ma co ukrywać, że niemiecka sieć handlowa postarała się, by zachęcić klientów do jeszcze większych zakupów.

Jakie jeszcze promocje w Rossmannie?

No to jakie jeszcze promocje czekają w drogeriach Rossmann? Gazetka promocyjna jest idealnym miejscem, by sprawdzić, co można zakupić w okazyjnych cenach. Gazetka w wersji elektronicznej ma 20 stron, a jeśli nie macie czasu jej wertować, to poniżej zamieszczamy subiektywny ranking czterech, najlepszych promocji.

  • Listerine Total Care, płyn do płukania jamy ustnej – 17,49 zł za 1000 ml
  • Rexona Men, antyperspirant męski w aerozolu – 10,49 zł za 250 ml
  • Dove Compressed, antyperspirant damski w sprayu – 11,49 zł za 75 ml
  • Hugo Boss Unlimited, woda toaletowa męska – 134,99 zł za 50 ml

Jak wygląda Rossmann gazetka?

Wszystkie, aktualne oferty promocyjne znajdziecie na stronach drogerii Rossmann. Gazetka promocyjna widoczna jest w górnym menu, a jeżeli nie chcecie jej szukać, to kliknijcie w ten link, który przeniesie Was bezpośrednio na jej strony.

źródło: Rossmann, OTOPRESS.PL

POPULARNE NA OTOPRESS.PL: