Jarosław Jakimowicz zmieszał Tuska z błotem. Szokujące słowa Aktora

Jakimowicz

Jarosław Jakimowicz nie na żarty rozsierdził fanów opozycji w serwisie Facebook. Znany aktor zdemaskował realne intencje byłego premiera naszego kraju. Czym zawinił Donald Tusk? Otóż mowa o głośnej ostatnio sprawie.

  • Jakimowicz od dłuższego czasu sprzeciwia się działaniom opozycji
  • Tym razem zobaczyliśmy obnażenie wielkiego kłamstwa byłego premiera
  • Mamy komentarz aktora dot. działania PLL Lot teraz i przed laty
  • To pierwsze tak odważne słowa o Donaldzie Tusku

Od kilku lat obserwujemy istne przegrupowywanie się gwiazd polskiego kina czy muzyki. Jedni stają po stronie opozycji negującej niemalże wszystko, co robi PiS. Inni z kolei stają w obronie obecnej władzy, która i tak obrywa z każdej możliwej strony.

Awantura w Polsacie! Jakimowicz ostro do Szumlewicza

Natomiast Jarosław Jakimowicz bez wątpienia opowiada się po stronie rządzących. Widzimy to głównie w postach zamieszczanych w serwisie Facebook. Wiadomo to już od wielu miesięcy. Aktor pojawia się bowiem w wielu konserwatywnych mediach i piętnuje skrajnie lewicowe postulaty sił „postępowych”. Dziś oberwał Donald Tusk. Chodzi rzecz jasna o głośną sprawę przejęcia przez PLL Lot niemieckiej firmy Condor.

Jarosław Jakimowicz: Donald Tusk – owczarek niemiecki

„Condor w rękach LOT. Rząd kupił niemieckie linie lotnicze” – podało Radio ZET. Tusk chce prywatyzacji PLL Lot” – brzmiał z kolei nagłówek „Newsweeka” sprzed 6 lat. Wówczas premier Donald Tusk nie dawał nadziei polskim liniom i uznał, że lepiej byłoby, gdyby przejęli je Niemcy. Zrzuty obu tych publikacji zamieścił dziś na swoim profilu Jarosław Jakimowicz.

Robert Biedroń bez cenzury. Mocne słowa do tysięcy emerytów

Jak czytamy, Tuska Jarosław Jakimowicz uznaje za „owczarka niemieckiego”. Jest to bez wątpienia nawiązanie do zaskakująco dobrych relacji byłego premiera z Angelą Merkel. Ponadto do faktu, iż za swoich rządów Tusk nie podjął właściwie ani jednej decyzji, która byłaby nie w smak Niemcom.

Sympatycy rządu są zachwyceni, że kolejny celebryta dla odmiany wspiera Zjednoczoną Prawice. Z kolei druga strona stara się przedstawiać autora kontrowersyjnego wpisu jako przaśną, spadającą gwiazdę. Prawda jest jednak taka, że Jakimowicz brał udział w wielu kultowych polskich produkcjach. Jest postacią zasłużoną dla polskiego kina. Ma zatem prawo, tak jak dziesiątki koleżanek i kolegów po fachu, wyrażać swoje zdanie.

  1. Epidemia już w Polsce? GIS wydał pilny komunikat
  2. LOTTO: WYNIKI losowania z 25.01.2020 [23 miliony złotych!]
  3. To zdjęcie Woźniak-Starak wiele wyjaśnia. Internauci szaleją
  4. Masz telefon Huawei? Szykuje się prawdziwa bomba od producenta!
  5. Czarne chmury nad Kauflandem. Wykryto wielkie oszustwo?