LOTTO: WYNIKI losowania z 25.01.2020 [23 miliony złotych!]

Lotto jest zdecydowanie najpopularniejszą loterią liczbową wśród Polaków. Od 1997 jest nieprzerwanie organizowana przez Spółkę Skarbu Państwa, Totalizator Sportowy. W dniu 25.01 o godzinie 21:40 odbędzie się kolejne losowanie Lotto. Wyniki opublikujemy w tym artykule od razu, jak maszyna losująca zakończy swoją pracę. Czy padnie główna wygrana? To ciekawi wszystkich, zwłaszcza, że wynosi ona aż 23 miliony złotych!

Lotto: wyniki losowania 25.01.2020, czy ktoś zgarnie 23 mln?

Lotto wyniki losowania

Które liczby okażą się szczęśliwe w dniu 25.01.2020 w losowaniu Lotto? Wyniki losowań zawsze budzą olbrzymie zainteresowanie, a zwłaszcza, kiedy do czynienia mamy z kumulacją. Tak jest też w tę sobotę, bowiem główna nagroda wynosi 23 miliony złotych. To efekt tego, że w poprzednich losowaniach nikt nie skreślił poprawnie „szóstki”.

Wyniki Lotto od razu po zakończeniu losowania możesz znaleźć pod tym linkiem. Zapewne czytając ten artykuł, chcesz je sprawdzić. Polecamy jednak przed kliknięciem wzięcie głębokiego oddechu, może to akurat Ty trafisz „szóstkę”? Życzymy powodzenia!

Od czego zależy wygrana Lotto?

Wysokość gwarantowanej wygranej to 2 miliony złotych – za trafienie szóstki. Nagroda przechodzi na kolejne losowanie, jeśli nikt prawidłowo nie skreślił wszystkich sześciu liczb i się kumuluje. Tym oto sposobem kwota do zgarnięcia w sobotę wynosi 23 miliony złotych. Czy sobotnie Lotto wyniki przyniosą główną wygraną? Jeżeli „szóstkę” trafi jeden gracz – weźmie całość. Jeśli szczęśliwych osób będzie więcej, to nagroda zostanie podzielona proporcjonalnie – na dwie, trzy, cztery itd.

Ile kosztuje zakład i jak skreślać liczby?

jak skreślać?
fot. Pixabay

  • Pojedynczy zakład w Lotto kosztuje 3 złote.
  • Dopłacając złotówkę można zagrać także o milion w Lotto Plus.
  • Im więcej zakładów (liczb) zakupisz, tym naturalnie, masz większą szansę na wygraną.

Jak skreślać liczby?

  • Możesz je wybrać sam.
  • Możesz także skorzystać z pomocy komputera, metodą „chybił trafił”.

W Lotto wyniki losowań nie pokazują, który sposób jest skuteczniejszy. Da się wygrać i jedną i drugą metodą.

Rekordowa wygrana Lotto

Do tej pory najwyższą wygraną odnotowano 2017 marca. W Lotto wyniki losowania okazały się szczęśliwe dla gracza z województwa małopolskiego, który jako jedyny wytypował sześć liczb i wygrał 36,7 milionów złotych! Jeśli zaś o najwyższą kumulację chodzi, to ta miała miejsce w 2016 roku. Wyniosła 60 milionów złotych, ale główną nagrodę podzieliło między sobą trzech graczy.

Dla kogo okażą się szczęśliwe wyniki Lotto z dnia 25.01.2020? Losowanie jest niezwykle pasjonujące, bo do wygrania jest, tak, jak napisaliśmy 23 miliony złotych!

POPULARNE NA OTOPRESS.PL: