Na taką opiekę może liczyć Paweł Królikowski, aktor serialu „Ranczo”

Paweł Królikowski to znany i lubiany aktor. W ostatnich latach telewidzowie wręcz zakochali się w postaci, którą odgrywał w serialu TVP, Ranczo. Końcówka 2019 roku nie była jednak miła dla jego fanów, a także rodziny, bowiem Królikowski trafił do szpitala.

Paweł Królikowski pod dobrą opieką

Smutna wieść o tym, że Królikowski trafił do szpitala obiegła opinię publiczną w końcówce 2019 roku, a konkretniej… tuż przed Świętami Bożego Narodzenia. Dla aktora znanego między innymi z serialu „Ranczo” to nie pierwsza hospitalizacja.

Trafił on już do szpitala chociażby kilka lat temu, kiedy w jego głowie zdiagnozowano tętniaka. Wydawało się, że wszystko wróci do normy, po zabiegu, który przeszedł w maju ubiegłego roku. Los okazał się jednak przykry. Paweł Królikowski, jak już napisaliśmy, trafił do szpitala tuż przed świętami.

Oficjalnych informacji o stanie zdrowia Królikowskiego było tak niewiele, że ludzie zaczęli snuć domysły. Jak jednak wyjawiła jakiś czas temu jego żona, Małgorzata, Królikowski z dnia na dzień czuje się coraz lepiej.

Tym razem, kolejne wiadomości na temat Królikowskiego pojawiły się na portalu pomponik.pl, który dotarł do informatora – przyjaciela rodziny Królikowskich. Wynika z nich, że Paweł Królikowski może liczyć na naprawdę świetną opiekę. Jest przy nim blisko żona, która, aby być w stałym kontakcie z mężem, pomieszkuje u syna Antoniego.

Pomponik.pl informuje także, że Małgorzata Ostrowska-Królikowska poprosiła nawet ekipę „Klanu” o pomoc, w ułożeniu grafiku tak, by aktorka, jak najczęściej mogła być przy swoim mężu. Osoby decyzyjne przystały na tę propozycję.

Ponadto, według informacji wyżej wymienionego portalu, rodzina Królikowskich zastanawia się również nad wyjazdem na rehabilitację do Niemiec, gdzie Paweł Królikowski mógłby liczyć na opiekę najlepszych specjalistów.

Pozostaje życzyć Panu Pawłowi powrotu do zdrowia, co przy tak mocnym wsparciu i opiece ze strony żony powinno być kwestią czasu. Do zobaczenia na szklanym ekranie!

źródło: Pomponik

POPULARNE NA OTOPRESS.PL: