To zdjęcie Woźniak-Starak wiele wyjaśnia. Internauci szaleją

Ostatni rok był niezwykle ciężki dla Agnieszki Woźniak-Starak. Aż trudno sobie wyobrazić, co gwiazda musiała przejść po stracie męża. Piotr zginął w tragicznym wypadku na jeziorze Kisajno. Dlatego też Agnieszka usunęła się w cień z życia publicznego. Teraz jednak, coraz częściej zaczynają się pojawiać pozytywne informacje z jej życia. Tym razem do sieci wypłynęło zdjęcie, na którym Agnieszka…

To zdjęcie Agnieszki Woźniak-Starak wiele wyjaśnia

Zdjęcie, na którym widoczna jest Agnieszka Woźniak-Starak wypłynęło w serwisie Instagram. To właśnie tam, na swoim koncie zamieściła je Kate Frydrych, która dała się poznać jako menadżer wielu gwiazd. Agnieszka jest uśmiechnięta i da się zauważyć, że powoli wraca do „normalnego” życia po śmierci męża, Piotra Woźniaka-Staraka.

Agnieszka już wielokrotnie mówiła, że góry dają jej prawdziwe ukojenie w cierpieniach. Dlatego też w polskich górach spędziła sylwestra 2019/20. Jak widać, zadomowiła się w nich na dłużej.

Na zdjęciu, które na Instagramie zamieściła Kate Frydrych widać, jak obie Panie odpoczywają w schronisku na Hali Kondratowej. Agnieszka Woźniak-Starak wygląda na bardzo szczęśliwą, na jej twarzy rysuje się wyraźny uśmiech. To cieszy, że olbrzymia rana po śmierci męża z pewnością powoli zaczyna się goić, a Agnieszka wraca do „normalności”.

Internauci wręcz szaleją, komentując zdjęcie na Instagramie, a także w innych mediach społecznościowych. Cieszą się, że Agnieszka Woźniak-Starak coraz lepiej sobie radzi i życzą jej powodzenia.

„Zabawne życie. Nigdy nie wiesz z kim skończysz w schronisku, po jeździe na nartach, jedząc pierogi, w wieku 33 lat. Dziękuje Agnieszka Woźniak-Starak. Jesteś niesamowita.” – tak brzmi, w wolnym tłumaczeniu podpis pod zdjęciem Kate Frydrych.

źródło: Instagram

POPULARNE NA OTOPRESS.PL: