W

Więzień miłości – Ömer zdradzi Zehrę? To koniec?

Więzień miłości – Ömer zdradzi Zehrę? To koniec?

Widzowie jeszcze nie ochłonęli po finałowym odcinku 1. serii telenoweli „Więzień miłości” emitowanej przez TVP, a scenarzyści już „bombardują” nas niespodziewanymi zwrotami akcji. Wygląda na to, że 2. seria popularnego serialu będzie równie fascynująca jak 1. część.

Więzień miłości – koniec związku Ömera i Zehry?

Przypomnijmy, że ku uciesze widzów, Ömer w końcu wyznał żonie, iż ją bardzo kocha. Co prawda, nastąpiło to w delikatnie mówiąc niezbyt przyjemnych okolicznościach, jednak nikt nie wątpi w szczerość tego wyznania. Główni bohaterowie serialu „Więzień miłości” przeżyli, mimo że ich życie było poważnie zagrożone. Na skutek intryg Hilmiego Yilmaza, w samochodzie Kervancıoğlu awarii uległy hamulce. Małżeństwo zostało uwięzione w aucie, które powoli przesuwało się w dół klifu, prosto w morską otchłań. Na szczęście wszystko zakończyło się szczęśliwie.

Bohaterowie serialu emitowanego przez TVP próbują żyć razem. Są w sobie zakochani. Zehra chce nawet powiedzieć całą prawdę o swoim małżeństwie swojemu ojcu Salimowi. Ömer obsypuje żonę prezentami, jest czuły. Wydaje się, że wszystko między bohaterami telenoweli „Więzień miłości” układa się wspaniale. Jednak w jednym z najbliższych odcinków wydarzy się coś, co wzbudzi w widzach wątpliwości odnośnie uczciwości Kervancıoğlu.

Chodzi o scenę, w której biznesmen odbiera smsa od tajemniczej kobiety imieniem Özge. Zaraz potem wsiada w samochód i jedzie na spotkanie właśnie z tą kobietą. Będąc w aucie ponownie kontaktują się ze sobą. Ömer mówi jej wprost, że nie chce, żeby ktoś widział ich razem. Czy Kervancıoğlu z serialu „Więzień miłości” rzeczywiście jest tak wyrachowany, że najpierw patrzy czule na Zehrę, zapewnia ją, że od teraz będzie myślał tylko o niej, a za moment spotyka się z inną kobietą? To już koniec związku głównych bohaterów?

Jak sądzicie, czy Ömer byłby zdolny do zdrady? A może spotyka się z Özge w jakimś innym celu? Czekamy z niecierpliwością na wasze opinie odnośnie dalszych losów małżeństwa Kervancıoğlu z telenoweli „Więzień miłości”. Piszcie w komentarzach pod artykułem.

Popularne na otopress.plKONIECZNIE ZOBACZ