Ranczo powróci na ekrany nie tylko z serialem? Fani zachwyceni nowiną!

0
2117

Wiadomość o tym, iż jeden z najbardziej lubianych przez Polaków seriali – „Ranczo” – ma powrócić na ekrany obiegła już cały kraj. Producenci stacji TVP postanowili, że to jednak za mało. Jak wiadomo prace nad od dawna planowaną 2. cześć wersji filmowej serialu mają ruszyć już w tym roku. Pytanie tylko co z obsadą?

Władze stacji TVP zbiły na „Ranczu” ogromny majątek. Aktorzy występujący w serialu również na tym nie stracili. Co więcej zyskali tak ogromną sympatię widzów, że propozycji współpracy z pewnością było i jest znacznie więcej, i to nie tylko serialowych. Wiadomo, że Paweł Królikowski od kilku sezonów był jednym z jurorów programu „Twoja twarz brzmi znajomo”. Ostatnio dowiedzieliśmy się też, że Bogdan Kalus – wcielający się w rolę Tadeusza Hadziuka – wystąpi w nowej edycji „Tańca z Gwiazdami”.

Produkcja TVP to jeden z dwóch największych sukcesów stacji, tuż obok serialu „Ojciec Mateusz”. Miarą tegoż właśnie sukcesu jest nikt inny jak mi sami – widzowie. Sympatyczni aktorzy, sielankowy nastrój, dobry humor i trochę przerysowane, ale jakże trafne przedstawienie rzeczywistości – to wszystko co przyciągnie widza do telewizora.

ZOBACZ TEŻ: Dramat gwiazdy serialu Ranczo. Od lat jest już sam

Filmowa wersja „Ranczo” już wkrótce?

1. część wersji Filmowej „Rancza” pojawiło 2007 roku. Fani po przeszło 10 latach w końcu doczekali się informacji o tym, że mają ruszyć zdjęcia do części kolejnej. Jak się okazuje, motywacją do podjęcia pracy nad filmem była śmierć scenarzysty serialu – Roberta Bruttera. Autor zostawił po sobie gotowy scenariusz do produkcji. Kinowa wersja „Rancza” będzie w pewien sposób jego upamiętnieniem.

Zdjęcia do film pt. „Ranczo. Zemsta Wiedźm” mają ruszyć prawdopodobnie w czerwcu tego roku. Reżyser filmu – Wojciech Adamczyk – podkreśla, iż jest to celowe działanie, gdyż „Wilkowyje najlepiej wyglądają o tej porze roku”. W rozmowie dodał on również, iż obsada filmu pozostaje bez zmian. A więc można podejrzewać, iż Paweł Królikowski, mimo problemów zdrowotnych pojawi się na dużym ekranie wraz zresztą obsady.

ZOBACZ TEŻ: Na taką opiekę może liczyć Paweł Królikowski, aktor serialu „Ranczo”