Dawid Kwiatkowski opublikował smutny wpis. Czy to koniec kariery?

Dawid Kwiatkowski

Znany wokalista, Dawid Kwiatkowski, umieścił na swoim Instagramie poruszający wpis. Cała jego oprawa oraz smutne słowa w nim zawarte przywodziły najgorsze scenariusze. Fani nie mogą uwierzyć w to, co się stało!

Dawid Kwiatkowski (24 l.) to bez wątpienia bardzo lubiany, szczególnie wśród młodzieży, piosenkarz oraz juror w programie „The Voice Kids”. W show biznesie czuje się jak ryba w wodzie i wciąż pnie się na wyżyny swojej kariery. Wiele osób porównuje wokalistę do amerykańskiego idola nastolatek – Justina Biebera, a Dawid prawdopodobnie nie ma z tym problemu.

Kierowcy! Czeka was prawdziwe piekło!

Jednak na swój wielki sukces oraz na ogromne zarobki Dawid Kwiatkowski nie pracuje zupełnie sam. Jego karierą od samego początku kierował Igor Pilewicz. Menadżer piosenkarza spełniał się w swojej roli znakomicie, ponieważ Dawid może się już poszczycić mianem jednego z najlepiej zarabiających wokalistów na polskim rynku. Prawdopodobnie coś jednak poszło nie tak…

Dawid Kwiatkowski wydał komunikat

Smutna wiadomość, którą Dawid Kwiatkowski opublikował w poniedziałek na swoim profilu na Instagramie, obiegła sieć i wywołała niemały szok. Fani nie mogli uwierzyć w to, co napisał do nich w oficjalnym komunikacie ich ukochany piosenkarz. Smutne słowa płynące z posta oraz jego czarno-biała oprawa sprawiły, że wielbiciele Kwiatkowskiego, jeszcze przed dokładnym zapoznaniem się z treścią wpisu, spodziewali się najgorszego scenariusza. W związku z tym niektórzy myśleli nawet, że Dawid kończy swoją karierę i na zawsze rozstaje się ze światem muzyki.

Andrzej Duda wydaje majątek na ubrania? Znamy kwotę!

„Boże, już myślałam, że jakiś koniec kariery, matko, nie strasz” – napisała jedna z internautek pod postem na Instagramie. „Moje serce się zatrzymało jak to czytałam” – wtórowała jej inna fanka wokalisty. O co tak naprawdę chodziło i co tak bardzo zaskoczyło jego fanów?

Dawid Kwiatkowski w oficjalnym komunikacie oznajmił, że rozstaje się ze swoim menadżerem, Igorem Pilewiczem. Wpis jest bardzo ujmujący i wzruszający. Piosenkarz dziękuje swojemu współpracownikowi za spędzone razem lata i podsumowując zapewnia, że „na pewno nie raz zrobią wyskok w miasto”.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez DAWID KWIATKOWSKI (@kwiatkowsky)

Podsumowując swój wpis, Dawid Kwiatkowski zdradził z kim będzie teraz współpracował. „Tymczasem zawodowo dołączam do ekipy DB4 Management (Grupa Qlture Events) i razem podejmujemy kolejne wyzwania, by wkrótce zaskakiwać Was kolejnymi pięknymi dźwiękami i nie tylko”.

I chociaż fani Dawida nie kryli zaskoczenia, to przede wszystkim bardzo mu gratulowali. Zdecydowana większość komentarzy życzyła mu powodzenia na nowej ścieżce kariery.

„Wow, trzymam mocno kciuki i bardzo będę wspierał!”.

„Dawid, zawsze będziemy Cię wspierać w Twoich decyzjach! Powodzenia”.

Źródło: Instagram

Katarzyna Rek
Dziennikarka OTOPRESS.pl z wieloletnim doświadczeniem - show-biznes, polityka i nie tylko. Stawia na wszechstronność. Napisz do autorki: katarzyna.r@otopress.pl