Piotr Woźniak-Starak chciał to zrobić. Wiedzieli tylko nieliczni

Piotr Woźniak-Starak
Piotr Woźniak-Starak (fot. screenshot YouTube)

Piotr Woźniak-Starak zginął 18 sierpnia ubiegłego roku. Wypadł z łodzi na jeziorze Kisajno, a jego zwłoki znaleziono kilka dni później. Pomimo, że od tragicznej śmierci producenta filmowego minęło już sporo czasu, to co kilkanaście dni, w mediach pojawiają się co rusz nowe informacje o Woźniak-Staraku. 

Piotr Woźniak-Starak chciał to zrobić

O śmierci Piotra Woźniak-Staraka rozpisywały się media w całym kraju. Pominiemy więc ten wątek i od razu przejdziemy do konkretów.

Po śmierci producenta pojawiają się co rusz nowe, zaskakujące fakty. Tym razem wyszły na jaw jego wielkie plany, o których wiedzieli tylko nieliczni. Piotr Woźniak-Starak chciał nakręcić mocny film.

Jego bohaterką miała być Monika Banasiak. Zapewne imię i nazwisko niewiele Wam mówi. Kobieta została okrzyknięta „królową mafii”, była żoną gangstera „Słowika”, czyli jednego z przywódców i zarazem najgroźniejszych osób mafii pruszkowskiej.

Super Express informuje, że Banasiak była w stosunkach przyjacielskich z producentem. Piotr Woźniak-Starak miał nakręcić film, inspirowany właśnie jej życiem.

Kim jest „Królowa mafii”?

Monika Banasiak 2,5 roku spędziła w areszcie, ale ostatnio jej życie nabrało nowego wymiaru. „Królowa mafii” odcięła się od dawnych kontaktów i przeszła poważną metamorfozę i została… pisarką. W listopadzie ukazała się jej czwarta książka „Kochaj albo żyj”.

Wydaje się, że film, który miał nagrać Piotr Woźniak-Starak mógłby być absolutnym hitem, gdyż Banasiak była naprawdę blisko świata przestępczego i mafii pruszkowskiej. Można tutaj przytoczyć chociażby produkcje Patryka Vegi – „Kobiety Mafii” oraz „Kobiety Mafii 2”, które podbiły kina. Nota bene, oba filmy krytykowane są przez Banasiak. Pojawiają się zarzuty, że Vega inspirował się jej książkami, a przede wszystkim, nie do końca oddaje on rzeczywistość w swoich produkcjach.

Niestety, Piotr Woźniak-Starak zginął tragicznie 18 sierpnia 2019 roku i wobec tego film, o którym, według Banasiak i Super Expressu wiedzieć mieli nieliczni nie ujrzał światła dziennego. Póki co Monika Banasiak swoje informacje przekazuje w kolejnych książkach. Wydała już cztery, a wszystko wskazuje na to, że na tym nie poprzestanie.

źródło: Super Express

Popularne tematy z portalu OTOPRESS.PL:

Piotr Paterczyk
Różne tematy, od show-biznesu, przez politykę, a na sporcie kończąc. Lubię docierać tam, gdzie inni nie mają odwagi zaglądać.