&

„Więzień miłości”: Ömer doprowadzi do śmierci swojego teścia?

„Więzień miłości”: Ömer doprowadzi do śmierci swojego teścia?

Olbrzymi sukces 1. serii tureckiej telenoweli „Więzień miłości” spowodował, iż TVP zdecydowała zakupić i wyemitować 2. sezon serialu. Jednak wszyscy, którzy myślą, że najtrudniejsze chwile są już za Zehrą i Ömerem mylą się. Niestety, ukochana przez widzów para nie zazna spokoju. 

Tragedia w serialu „Więzień miłości”

To zupełnie normalna rzecz, że identyfikujemy się z postaciami z ulubionych seriali. Traktujemy ich jak kogoś bliskiego, chcemy dla nich jak najlepiej. Jednak rzadko zdarza się, aby życie bohaterów usłane było różami. W końcu wtedy telenowela byłaby strasznie nudna. Produkcja „Więzień miłości” nie jest w tej kwestii wyjątkiem. 

Najbliższe odcinki serialu TVP będą pełne emocji, niekoniecznie tych pozytywnych. Jak wiemy, Zehra bardzo przeżywa fakt, iż ojciec nie wie o jej małżeństwie. Mimo że próbowała, nie potrafiła wyznać mu prawdy. Pewnie dlatego Ömer widząc stan, w jakim jest jego ukochana, postanowił załatwić tę sprawę osobiście i w tajemnicy przed żoną. Jak się okaże, decyzja ta będzie początkiem serii nieprzyjemnych zdarzeń w telenoweli „Więzień miłości”.

W jednym z najbliższych odcinków produkcji „Więzień miłości”, Kervancıoğlu pojedzie do warsztatu Salima (ojca Zehry). Żonie zostawi tylko krótką informację, iż musi coś załatwić. Kobieta nie będzie miała pojęcia co chce zrobić Ömer. Pomyśli, że ukochany szykuje dla niej kolejną niespodziankę. Rzeczywistość okaże się jednak zupełnie inna.

Biznesmen wyzna teściowi całą prawdę. Powie o chorobie siostry, o powodach, dla których Zehra zgodziła się udawać jego żonę. Ömer zapewni także Salima, że małżeństwo nie zostało skonsumowane. Jednak do ojca Zehry nie dotrą te tłumaczenia. Będzie załamany i zawiedziony postawą córki. Czy główna bohaterka serialu TVP „Więzień miłości” na zawsze straci zaufanie i miłość ojca?

Tego nie wiemy. Natomiast okaże się, że Zehra może w ogóle stracić tatę. Otóż Salim będzie tak wzburzony i zdenerwowany, iż zacznie odczuwać dolegliwości sercowe. Przewróci się i straci przytomność przed swoim warsztatem stolarskim. Sytuacja będzie na tyle poważna, że mężczyzna trafi do szpitala. Zehra i Ömer natychmiast udadzą się do lecznicy, gdy tylko dowiedzą się o całej sytuacji. Kiedy główna bohatera serialu TVP „Więzień miłości” dotrze na szpitalną salę, zobaczy puste łóżko. A kiedy usłyszy słowa salowego, że jej ojciec nie żyje, prawie mdleje. Czy rzeczywiście Salim umarł? Jeśli tak, to czy Zehra wybaczy mężowi?

Popularne na otopress.plKONIECZNIE ZOBACZ