P

Polsat rozwścieczy TVP? Podjęto kluczową decyzję, ale wszystko pokażą widzowie

Polsat rozwścieczy TVP? Podjęto kluczową decyzję, ale wszystko pokażą widzowie

Otrzymujemy od Was liczne sygnały, że przypadły Wam do gustu nasze najnowsze publikacje. Dlatego też postanowiliśmy kontynuować ten cykl. Polsat podjął kluczową decyzję. Czy w TVP będę wściekli? Wszystko, jak zwykle pokażą telewidzowie.

Polsat, czy TVP? Jaką decyzję podejmą telewidzowie?

Rywalizacja o telewidza na polskim rynku medialnym jest ogromna. Polsat, TVP, TVN, a także kilka innych stacji robi co może, by poszerzyć swoją oglądalność. Stacje telewizyjne rywalizują na polu programów informacyjnych, programów rozrywkowych, seriali, czy filmów. Właśnie tą ostatnią kategorią zajmiemy się w naszym artykule.

Co przygotowały telewizje na wtorkowy wieczór? Jak wiadomo, za oknem pogoda nie rozpieszcza, a to sprzyja temu, by rozsiąść się wygodnie w kanapie i włączyć któryś z kanałów telewizyjnych. We wtorkowy wieczór wydaje się nam, że królem polowania może być stacja Polsat. Czy to rozwścieczy TVP? Z całą pewnością wiele zależeć będzie od telewidzów, a właściwie od tego, który numer kanału wybiorą na swoich pilotach.

W TVP we wtorkowy wieczór raczej standardowy zestaw dań. Jedynka pokaże kolejno: Alarm!, Leśniczówkę, Zniewoloną (powtórkę), Magazyn Ekspresu Reporterów oraz Ocalonych. Na Dwójce też raczej „serialowo”. Na początek Barwy Szczęścia, później M jak miłość, a na sam koniec Lepsza połowa i Zainwestuj w marzenia 2

Zdecydowanie najlepszą propozycję dla kinomaniaków na wtorkowy wieczór ma Polsat. Choć trzeba przyznać, że wieczorna ramówka stacji TVN wygląda również obiecująco.

O 20:10 na Polsacie wyemitowany zostanie dramat Pamięć Absolutna. Prawdziwy hit szykowany jest na godzinę 22:45. Polsat zaryzykował, bowiem kolejny raz w polskiej telewizji zobaczymy sensacyjni film Negocjator. Amerykańska produkcja z 1998 roku może przynieść Polsatowi wysoką oglądalność albo po prostu pogrążyć stację we wtorkowy wieczór. My stawiamy na ten pierwszy wariant. W końcu w filmie występuje znakomity duet aktorski – Samuel L. Jackson i Kevin Spacey. 

TVN z kolei proponuje komedię kryminalną pod tytułem Naciągacze. Początek o 22:15.

Jak myślicie, kto zostanie królem wieczornego polowania? Polsat, TVP, czy TVN? Stacja Polsat postawiła na dobre, a zarazem sprawdzone amerykańskie kino. TVN na komedię kryminalną, a na obu antenach TVP wieczór upłynie pod znakiem najpopularniejszych seriali i magazynów reporterskich.

Popularne na otopress.plLoading RSS Feed

KONIECZNIE ZOBACZ