Doda, Przybylska, Górniak oraz Gessler. Oto NAJBARDZIEJ SZOKUJĄCE ZDJĘCIA gwiazd

Doda, Przybylska, Górniak, Gessler zdjęcia
Edyta Górniak i Doda

Doda, Ania Przybylska, Edyta Górniak oraz Lara Gessler. Wszystkie je łączy olbrzymia popularność. Pierwsze trzy z nich zapracowały na nią same. Co do Lary Gessler, nie ulega wątpliwości, że olbrzymią część swojej popularności zawdzięcza swojej matce, Magdzie. 

Najbardziej szokujące zdjęcia: Doda, Przybylska, Górniak oraz Gessler

W poniższej galerii prezentujemy zdjęcia, które budziły największe zainteresowanie ludzi. Dlatego znajdziesz na nich takie gwiazdy jak m.in. Doda, czy Ania Przybylska.

ZDJĘCIE 1 - Tak mieszkała Anna Przybylska

Obraz 1 z 8

Luksusowy, acz kameralny apartamentowiec znajduje się w Gdyni, tuż przy linii brzegowej Bałtyku. W kolejnych zdjęciach zobaczycie, jak oszałamiający widok rozpościera się z posesji, w której Ania Przybylska mieszkała wraz z rodziną.

W galerii zaprezentowaliśmy także fotografie, na których uwieczniono takie gwiazdy, jak Doda, Edyta Górniak, czy Gessler. Część z nich pochodzi z gazet dla Panów, a część gwiazdy same opublikowały na serwisie Instagram, który stał się podstawowym narzędziem pracy dla świata show-biznesu.

Trzy, z czterech wymienionych przez nas gwiazd, rozebrały się dla magazynów dla Panów. Edyta Górniak, podobnie, jak i Doda zdecydowały się na taki krok nie raz. Nieżyjąca już Anna Przybylska również śmiało poczynała sobie jako fotomodelka. Lara Gessler szokuje na Instagramie, gdzie dodała zdjęcie swojej gołej pupy i to nie raz! Kto wie, czy również dla córki Magdy Gessler wkrótce nie posypią się propozycje z czasopism dla Panów. Co prawda Playboy i CKM już zniknęły z polskiego rynku, ale zainteresowanie, jakie budzi Gessler, a zwłaszcza jej kontrowersyjne zdjęcia z pewnością nie będą obojętne dla większych wydawców.

źródło: Playboy, Maxima, Instagram, inf, własna

Polecane tematy z portalu OTOPRESS.PL:

Piotr Paterczyk
Różne tematy, od show-biznesu, przez politykę, a na sporcie kończąc. Lubię docierać tam, gdzie inni nie mają odwagi zaglądać.