Co za zdjęcia! Takiego widoku Sławomirowi mogą pozazdrościć tysiące Polaków

Sławomir Zapała
Sławomir Zapała fot. Youtube

Sławomir, a właściwie Sławomir Zapała to artysta, którego popularność wyskoczyła niesamowicie w górę, wraz z opublikowaniem piosenki Miłość w Zakopanem. Utwór okazał się prawdziwym hitem i szybko, w 2017 roku podbił serca milionów Polaków. 

Sławomir może liczyć na piękne widoki!

Piosenkarz, aktor, prezenter telewizyjny… postaci, w które wcielał się Sławomir Zapała można wymieniać bez końca. Autor wielkiego hitu Miłość w Zakopanem może pochwalić się nie tylko wielką popularnością, ale także piękną żoną. Kajra, bo o niej mowa, rozgrzała do czerwoności użytkowników Instagrama. Wszystko za sprawą zdjęć z wakacji, które postanowiła opublikować na swoim profilu. Magdalena Kajrowicz, bo tak właściwie ma na imię i nazwisko żona Sławomira opublikowała zdjęcia z wakacji, w skąpym stroju kąpielowym. Pozy uwidaczniają jej wspaniałe wdzięki. Sławomir naprawdę ma się czym pochwalić! 

Zobacz gorące zdjęcia z wakacji Kajry, żony Sławomira

ZDJĘCIE 1 - SPADANIE - Sennik, najpopularniejsze sny 2020

Obraz 1 z 7

To znak dla śniącego, żeby pokonał to, co go przeraża i przekuł to w sukces. Zgodnie z inną interpretacją, jeśli śni się spadanie, które zdaje się nie mieć końca, to taka wizja może odzwierciedlać uczucia śniącego, np. bezsilność. Może także wskazywać na nerwowość

Zdjęcia szybko spodobały się użytkownikom Instagrama. Posypało się mnóstwo serduszek i komentarzy. Kajra wie, jak pobudzić zainteresowanie sobą. Post opatrzyła prowokującym komentarzem: Wracać czy nie wracać ?. Obserwatorzy szybko podłapali temat i napisali, by ona, ani Sławomir za szybko do Polski nie wracali. Takich widoków i pogody tutaj nie uraczą.

Od kiedy Sławomir i Kajra są razem?

Sławomir Zapała i Magdalena Kajrowicz „Kajra” pobrali się w 2011 roku. Mają syna Kordiana, który urodził się w 2016 roku. Kajra, podobnie, jak jej mąż jest piosenkarką, a także aktorką. Sama nie zyskała tak wielkiej popularności jak Sławomir, ale często gości u jego boku na teledyskach, a także show-biznesowych wydarzeniach.

Wielkie oszustwo w McDonald's. Ten film wiele wyjaśnia

Mimo, że od debiutu piosenki Miłość w Zakopanem miną niedługo trzy lata, to Zapała i Kajra wciąż pozostają w czołówce rankingu najpopularniejszych polskich gwiazd. Doskonale wiedzą, jak poruszać się po mediach społecznościowych, a to przecież, w dzisiejszym świecie show-biznesu, który niemalże cały przeniósł się do Internetu, jest kluczowe.

źródło: Instagram

Popularne tematy z portalu OTOPRESS.PL:

Piotr Paterczyk
Różne tematy, od show-biznesu, przez politykę, a na sporcie kończąc. Lubię docierać tam, gdzie inni nie mają odwagi zaglądać.