Biedronka celowo wprowadza klientów w błąd? Padły mocne oskarżenia

Nie ma praktycznie w Polsce osoby, która nie robiłaby zakupów w Biedronce. Sieć Jeronimo Martins stała się potentatem rynku handlu w naszym kraju. Teraz jednak światło dziennie ujrzała skandaliczna publikacja. Co na to Biedronka?

Biedronka celowo wprowadza klientów w błąd?

To pytanie zadają sobie ludzie po obejrzeniu filmów, które wyciekły do sieci odpowiednio w piątek i sobotę. Na nagraniach padły mocne słowa. Mowa o oszustwie, celowym wprowadzaniu klientów w błąd. Czy taką politykę stosuje Biedronka?

POPULARNE  Koronawirus groźniejszy niż spekulowano? Co się przed nami ukrywa?

Okazuje się, że w Biedronce doszło do błędnego oskarżenia towarów. Sieć się tłumaczyła, ale Agrounia, która jest autorem nagrań skontrowała kolejną wizytą w jednym z dyskontów i okazało się, że podobne praktyki są nadal stosowane.

Piątkowy film szybko rozszedł się po sieci. Agrounia, na czele z Michałem Kołodziejczakiem odwiedziła jedną z Biedronek, gdzie zauważyli błędne oznaczenie towarów, a konkretnie ziemniaków. Ziemniaki były oznaczone jako polskie, a tymczasem pochodziły zza naszej zachodniej granicy – z Niemiec. Interweniowała nawet Policja, która prawdopodobnie (według nieoficjalnych informacji) ukaże sieć Jeronimo Martins mandatem za wykroczenie.

POPULARNE  OLX.pl przekazał klientom ważne informacje. Tak źle jeszcze nie było?

Według Kołodziejczaka, Biedronka błędne oznaczenie towarów tłumaczyła pomyłką. Tym, że ktoś zmieniał towary i przypadkowo zapomniał dokonać zmiany oznaczeń.

Agrounia postanowiła sprawdzić tę teorię i po piątkowych odwiedzinach Biedronki, w sobotę odwiedziła inny dyskont, spod znaku sympatycznego owada.

To co ujrzeli, kolejny raz z pewnością przeraziło członków stowarzyszenia, które od wielu miesięcy walczy o polskie rolnictwo. – Piękne, ładne ziemniaki. Sprawdźmy kraj – Polska (…) Za chwilę zobaczymy, co tutaj jest sypane. I co tutaj mamy? Niemcy. – wskazał kolejny raz na błędne oznaczenie towarów Michał Kołodziejczak.

POPULARNE  Polsat jedną prostą decyzją przyciągnie widzów TVP?

Mocne słowa w kierunku Biedronki

Najbardziej rozpoznawalny działacz stowarzyszenia Agrounia poszedł dalej. Dlatego, że padły mocne oskarżenia, iż Biedronka oszukuje klientów. – Wczorajsze tłumaczenie, że to jest przypadek. Proszę Państwa, to nie jest przypadek. To jest proceder i oszukiwanie polskich konsumentów – powiedział zażenowanym głosem Kołodziejczak.

POPULARNE  Świat przerażony III wojną światową. Zaskakujące słowa eksperta

To jest konkretna polityka tej sieci, która wprowadza klientów w błąd – grzmiał dalej przewodniczący stowarzyszenia Agrounia.

Ktoś ciągle nas oszukuje. Będziemy to pokazywać, będziemy to piętnować, wywierać presję. Już we wtorek w tej sprawie będziemy rozmawiać z ludźmi z Ministerstwa, którzy to widzą i nic nie robią. Nam niestety plują tym wszystkim w twarz – zakończył Kołodziejczak.

Z pewnością wkrótce możemy spodziewać się stanowiska, które w tej sprawie zajmie sieć Biedronka. Jeśli tylko stosowny komunikat ukaże się na stronie sieci, natychmiast Państwa poinformujemy. Pozostaje nam wierzyć, że błędne oznaczenie towarów w dyskontach Jeronimo Martins to rzeczywiście efekt przypadku, a nie celowego działania, mającego na celu wprowadzanie klientów w błąd.

źródło: Agrounia

POPULARNE NA OTOPRESS.PL: