&

„Więzień miłości” – niespodziewany zwrot akcji. Widzowie w szoku

„Więzień miłości” – niespodziewany zwrot akcji. Widzowie w szoku

Drugi sezon tureckiej produkcji „Więzień miłości” nie daje nam odetchnąć ani na moment. Widownia serialu nie maleje, wprost przeciwnie coraz więcej osób zasiada przed telewizorami, aby śledzić historię Zehry i Ömera. Wszyscy kibicują ich miłości i przeżywają każde nieporozumienie między nimi. Jednakże chyba nikt nie spodziewał się takiego zwrotu akcji, jaki zaplanowali scenarzyści.

„Więzień miłości” – czy to już koniec?

Pierwsze odcinki 2. serii serialu emitowanego przez TVP obfitowały w emocjonujące wydarzenia. Samobójcza próba Alev, wyjazd przybranej matki rodzeństwa Kervancıoğlu do USA, choroba ojca Zehry – to wszystko na pewno mocno przeżywali fani produkcji „Więzień miłości”. Tymczasem, w jednym z kolejnych odcinków szykuje się duże zaskoczenie.

Niespodziewanie dla samych siebie, głowni bohaterowie serialu TVP „Więzień miłości” pokochali się. Postanowili, że odtąd będą żyć razem. Niestety, pojawi się jeden bardzo istotny problem. Otóż ojciec kobiety nie miał pojęcia, że jego córka wyszła za mąż. Zehra bała się wyznać ojcu prawdę. Po pierwsze dlatego, że tata ufał jej bezgranicznie, a po drugie ze względu na jego konserwatywne poglądy. Ostatecznie to Ömer wziął sprawy w swoje ręce i powiedział teściowi o wszystkim. Skutek był taki, że Salim wylądował w szpitalu.

Kiedy pan Kaya doszedł do zdrowia, temat wrócił. Mężczyzna nie chce słuchać wyjaśnień zakochanych. Podejmuje decyzję o sprzedaży swojego ukochanego warsztatu stolarskiego, a otrzymane pieniądze daje Ömerowi. Chce w ten sposób zwrócić pieniądze, które Zehra otrzymała za zawarcie fikcyjnego małżeństwa. Jednocześnie stanowczo sprzeciwia się związkowi córki z biznesmenem. Co to oznacza dla bohaterów serialu „Więzień miłości”?

Otóż wszyscy spodziewamy się, że będą się starali ze wszelkich sił przekonać Salima, by zaakceptował ich związek. Jednakże ku zaskoczeniu widzów, takie starania czynić będzie głównie Ömer. Postawa Zehry mocno zaskoczy, a może i zszokuje fanów serialu „Więzień miłości”.

Córka Salima, pomimo swojej wielkiej miłości do męża, nie będzie walczyła o ich wspólną przyszłość. Podda się woli ojca. Krótko mówiąc wybierze tatę, a nie Ömera. Kobieta powie ukochanemu, że nie może ponownie zawieść ojca. Wyzna, że to koniec ich związku. Poprosi Kervancıoğlu, aby już więcej do niej nie przychodził.

Popularne na otopress.plKONIECZNIE ZOBACZ