Doda ujawnia spektakularny plan. Pomoże jej wrócić na sam szczyt?

Doda
Doda fot. Instagram

Doda, a właściwie Dorota Rabczewska to zarazem jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich wokalistek, a z drugiej strony, postać bardzo kontrowersyjna. Rabczewska już nie raz pokazała, że jak mało kto potrafi szokować swoim wyglądem, czy wypowiedziami. Tym razem jednak to co zrobiła przeszło najśmielsze oczekiwania.

Doda ujawnia spektakularny plan

Dorota Rabczewska na polskiej scenie obecna jest już od ponad 20 lat. Doda to przede wszystkim piosenkarka, znana z takich hitów, jak Dżaga, Katharsis, czy Nie daj się. Oprócz kariery wokalnej, Rabczewska wystąpiła w wielu programach telewizyjnych. Była uczestniczką reality-show Bar, czy Jazdy z Dodą, jurorką Gwiazdy tańczą na lodzie oraz Tylko nas dwoje.

Koronawirus groźniejszy niż przypuszczano? Chiński ekspert nie ma złudzeń

Doda po wielu latach obecności w show-biznesie ma prawo czuć się zmęczona. I właśnie okazało się, że rzeczywiście gwiazda ma serdecznie dość. Dorota Rabczewska ogłosiła, że kończy karierę! Fanów piosenkarki jednak uspokajamy, to tylko tymczasowe zakończenie kariery. Doda zamierza odpocząć.

Długo czekałam, by się w końcu na to odważyć. W końcu poczułam, że nie ulegnę żadnej presji, nawet swojej wewnętrznej. Chcę podróżować, odpocząć, zająć się produkcją filmów i zatęsknić. Pracuję od 13. roku życia, a koncertuję non stop od 20 lat – wyjawiła Doda w szczerym wywiadzie dla magazynu „Party”.

Wygrał fortunę w LOTTO. Nie uwierzysz, co stało się później z jego pieniędzmi

Wszyscy fani zastanawiają się, jak długo Dorota Rabczewska będzie odpoczywać. Zdradziła to w rozmowie z „Party”. – Co najmniej pół roku! – Wrócę, dopiero jak będę miała gotową nową płytę. Silniejsza – przekazała Dorota Rabczewska.

W międzyczasie, Doda planuje także podróż do Zjednoczonych Emiratów Arabskich, na plan filmu „Dziewczyny z Dubaju”.

Dorocie Rabczewskiej pozostaje życzyć szczęścia, a przede wszystkim odpoczynku. Wydaje się, że przerwa może być dla niej dobrą odskocznią, po której wróci na polską scenę i „rozbije bank” list przebojów.

źródło: Party

Zobacz także w portalu OTOPRESS.PL:

Piotr Paterczyk
Różne tematy, od show-biznesu, przez politykę, a na sporcie kończąc. Lubię docierać tam, gdzie inni nie mają odwagi zaglądać.