Robert Lewandowski w obliczu dużego wyzwania. Czy Polak da radę?

Robert Lewandowski to obecnie najpopularniejszy polski piłkarz. Znają go nie tylko fani futbolu w Polsce, ale także miłośnicy piłki nożnej w innych krajach. „Lewy” imponuje umiejętnościami piłkarskimi, a także niezwykłą skutecznością w Bundeslidze. To typ wojownika, który niczego się nie boi. Czy jednak uda mu się sprostać wyzwaniu jakie zgodził się podjąć?

Robert Lewandowski da radę?

Piłkarz znany jest nie tylko ze swoich osiągnięć na boisku, ale także z wielkiego serca. Chętnie bierze udział w różnych akcjach charytatywnych. Przekazuje środki na leczenie dzieci, wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, a nawet zgodził się zostać ambasadorem Mistrzostw Europy w Amp Futbolu. Poza tym, Robert Lewandowski chętnie bierze udział w kampaniach reklamowych. Z dotychczasowych zadań wywiązywał się znakomicie. Jednak teraz stanął przed niespotykanym wyzwaniem. Czy i tym razem da radę?

Napastnik przyjął ciekawą ofertę TVN-u. Otóż Robert Lewandowski zgodził się użyczyć swojego wizerunku do nowej kreskówki o tytule „Kosmiczny wykop”. 26-odcinkowy serial animowany ma się pojawić na antenie jesienią. Chętni będą mogli go obejrzeć także na TVN 7 oraz na platformie player.pl

POPULARNE  Książę Harry i Meghan Markle wrócą do Wielkiej Brytanii?

Serial skierowany będzie, przede wszystkim, dla dzieci i młodzieży. Poruszane będą w nim ważne tematy takie jak: przyjaźń, tolerancja, empatia. Co ciekawe, twórcami serialu są Bartosz Kędzierski i Paweł Pewny, którzy zasłynęli popularną produkcją animowaną dla dorosłych pod nazwą „Włatcy móch”. Zatem Robert Lewandowski nie mógł trafić lepiej.

„Lewy” będzie główną postacią kreskówki. Piłkarz trafi na planetę Spaceball – święte miejsce dla fanów futbolu w kosmosie. Robert Lewandowski jako jeden z czołowych „ziemskich” piłkarzy stanie na czele drużyny w skład której wejdą nietypowi zawodnicy. Zadanie będzie proste – zwyciężyć.

„Lewy” z radością przyjął nowe wyzwanie. Wg piłkarza, który sam jest ojcem kilkuletniej Klary, w dzisiejszych czasach powstaje mało seriali z pozytywnym przesłaniem dla dzieci. Dlatego też chętnie wziął udział w tym projekcie. Poza tym, użyczenie swojego wizerunku traktuje jako miłe wyróżnienie.

Źródło: party.pl, TVN

POPULARNE NA OTOPRESS.PL: