Rossmann: promocje 55% na kosmetyki jeszcze w lutym?

Rossmann coraz częściej staje się synonimem udanych zakupów. Pokazują to najnowsze wyniki badań, w których można wyczytać, że w Rossmannie zakupy robimy coraz chętniej, a także jesteśmy z nich coraz bardziej zadowoleni. Duży wpływ na ten fakt mają z pewnością promocje, do których niemiecka sieć drogeryjna przyzwyczaiła swoich klientów.

Rossmann: promocje 55% w lutym?

Klienci Rossmanna w swoich opiniach przekazują, że są zadowoleni z ostatnich promocji sieci drogeryjnej. Do gustu przypadły im zwłaszcza promocje na markowe perfumy. Gazetka promocyjna rozchodziła się niczym świeże bułeczki. Płeć piękna już zaczęła zastanawiać się co z promocją 55%? Czy Rossmann kolejny raz zdecyduje się wprowadzić promocje na kosmetyki do makijażu?

POPULARNE  Biedronka celowo wprowadza klientów w błąd? Padły mocne oskarżenia

W przypadku Rossmanna promocja na tzw. kolorówkę ukazywała się zawsze dwa razy do roku:

  • na jesień
  • na wiosnę

Z racji tego, że kalendarzowa wiosna zapuka do nas już 21 marca, to klientki zastanawiają się, czy Rossmann kolejny raz je zaskoczy. Czy na promocje będą mogły już liczyć w lutym, a przede wszystkim – czy w ogóle się ukaże? Wszyscy z niecierpliwością czekają na news typu: tak! gazetka Rossmann już jest, promocja na kosmetyki znów wystartowała!

Póki co, nie ma żadnych oficjalnych informacji w tej sprawie. Jednak patrząc na politykę Rossmanna śmiało można przypuszczać, że promocja 55% wejdzie w życie na wiosnę.

Jak działa promocja na kosmetyki?

Rossmann promocje 55% wprowadza już od kilku lat. Jak wspomnieliśmy, miało to miejsce zawsze na wiosnę oraz jesień. Wcześniej oferta działała w ten sposób, że produkty były przecenione o wspomniane 55%. Na liście przecen znaleźć można było między innymi cienie do powiek, eyelinery, róże, bronzery, pomadki, podkłady, błyszczyki, pudry, rozświetlacze, konturówki oraz korektory pod oczy.

POPULARNE  Wygrał fortunę w LOTTO. Nie uwierzysz, co stało się później z jego pieniędzmi

Na jesień 2019 roku Rossmann zaskoczył swoje klientki i wprowadził pewne zmiany do promocji 55% na kosmetyki do makijażu. Promocje wynosiły nie tylko 55%, ale 40%, 50%, 60%, 70%, a także 1+1 gratis.

Czy w tym roku Rossmann ruszy z wielką promocją na kosmetyki? Chociaż, jak na razie nikt w sieci tego oficjalnie nie potwierdza, to da się w kuluarach usłyszeć, że oferta jest już przygotowywana! W lutym, bądź na początku marca powinniśmy poznać jej szczegóły. Czekamy na oficjalne informacje!

Tymczasem, jeżeli interesuje Was gazetka Rossmann, to znajdziecie ją pod tym linkiem.

POPULARNE NA OTOPRESS.PL: