Krzysztof Rutkowski po wielu latach zdecydował się na ważny krok

Krzysztof Rutkowski należy do bardzo kochliwych mężczyzn. Prywatny detektyw, jak dotąd, brał ślub już cztery razy. Ostatni raz stanął na ślubnym kobiercu w sierpniu ubiegłego roku. Żoną numer 4 została wieloletnia partnerka Krzysztofa – Maja Pilch. To nie koniec ważnych wydarzeń w życiu detektywa. Otóż media obiegła zaskakująca wiadomość. Po wielu latach Rutkowski podjął ważną decyzję.

Krzysztof Rutkowski nie wyklucza, że uda się jeszcze w tym roku

Przypomnijmy, że detektyw swoją obecną żonę Maję poślubił latem 2019 roku. Podobno przyjęcie weselne, zorganizowane w Rozalinie pod Warszawą, kosztowało około 1 miliona złotych. Bawiło się na nim 200 osób. Czego tam nie było. Wykwintne menu (gęsie wątróbki, kruszonka migdałowa, krem na bazie koniaku, czy rosół z bażanta z pierożkami cielęcymi), postawiony w 72 godziny sztuczny staw, cz też żywe kwiaty sprowadzone prosto z Holandii cieszyły oczy i podniebienia młodej pary i jej gości. Z pewnością Krzysztof Rutkowski nie pożałował pieniędzy.

Trzeba przyznać, że małżeństwo służy detektywowi. Krzysztof Rutkowski zdradził, iż nie miał pojęcia, że małżeństwo może przynieść mu stabilizację i tak wiele radości. Przyznał również, że stara się być częściej w domu niż kiedyś. Z tego powodu, mężczyzna pragnie spełnić wielkie marzenie swojej obecnej żony jakim jest ślub kościelny.

POPULARNE  "Więzień miłości" - Ömer przeżyje wstrząs po tym co usłyszy?

Niestety, w przypadku detektywa nie jest to prosta sprawa, gdyż przysięgę małżeńską w kościele złożył już wcześniej jednej ze swoich poprzednich żon. Zatem jedyna możliwość to uzyskanie unieważnienia małżeństwa. Nie jest to jednak prosta sprawa. Krzysztof Rutkowski jest jednak bardzo zdeterminowany. Twierdzi nawet, iż: „Jestem już po pierwszych rozmowach z osobami zajmującymi się tak delikatnymi sprawami i nie wykluczam, że uda się tę sprawę doprowadzić do finału jeszcze w tym roku.” Jednocześnie zapewnia, że wesele po ewentualnym ślubie kościelnym z Mają Pilch będzie jeszcze bardziej huczne niż to ubiegłoroczne.

Jak sądzicie, czy Krzysztof Rutkowski rzeczywiście uzyska unieważnienie sakramentu małżeńskiego? Tym bardziej, że wystąpił o nie dopiero po wielu latach. A może waszym zdaniem to tylko kolejna próba zyskania rozgłosu w mediach?

Źródło: wp.pl, „Twoje Imperium”

POPULARNE NA OTOPRESS.PL: