Dramat Dagmary Kaźmierskiej. Trwa walka z czasem, płynie wiele ciepłych słów

Dagmara Kaźmierska to bez krzty wątpliwości jedno z najgorętszych nazwisk polskiego show-biznesu. Olbrzymią popularność zyskała, dzięki programowi „Królowe Życia” emitowanemu na antenie TTV. Ostatnia informacja od Dagmary poruszyła miliony jej fanów.

Dagmara Kaźmierska walczy z czasem

Gwiazda „Królowych Życia” przyzwyczaiła swoich fanów do kontaktu za pośrednictwem konta na Instagramie. Między innymi dlatego, Dagmara Kaźmierska obserwowana jest już przed ponad 750 tysięcy osób, które żywiołowo reagują na każdy wpis celebrytki.

Tak było i tym razem. Dagmara zamieściła zdjęcie, a także poruszający wpis odnośnie swojego stanu zdrowia. Momentalnie posypały się komentarze, a pozytywna energia i życzenia zdrowia szybko zapełniły konto społecznościowe gwiazdy.

  • Będzie dobrze. Silna Babka jesteś, dasz radę
  • Życzę z całego serca ZDRÓWKA, a wierzę, że będzie dobrze
  • Wracaj szybko do zdrowia …..i do nas na ekrany nudno bez waszej ekipy
  • Zdrówka zdrówka i jeszcze raz zdrówka!

Wypadek gwiazdy programu „Królowe Życia”

Powyżej możecie zobaczyć przykładowe komentarze na profilu Dagmary. Jak zapewne doskonale zdajecie sobie sprawę, gwiazda programu „Królowe Życia” ponad koniec maja 2019 uległa poważnemu wypadkowi samochodowemu. Dagmara Kaźmierska miała dużo szczęścia, w nieszczęściu. Jak rozpisywały się plotkarskie portale, celebrytka cudem uszła z życiem. W wypadku doznała jednak poważnych uszkodzeń nóg. Konieczna była operacja, poruszanie się o kulach, rehabilitacja trwa do dzisiaj.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Dagmara Kaźmierska (@queen_of_life_77)

To właśnie zdjęciem z jednego z zabiegów Dagmara poruszyła swoich fanów w ten sposób, że lawinowo posypały się życzenia powrotu do zdrowia. Wymowny był także opis pod zdjęciem.

WALCZYMY DALEJ. Do mojej rehabilitacji włączyliśmy MBST. REZONANS MAGNETYCZNY – napisała najbardziej rozpoznawalna postać programu „Królowe Życia”

Dagmara Kaźmierska wyjaśniła też, na czym polega ten sposób rehabilitacji, a zarazem powrotu do normalnego funkcjonowania.

Zasada działania terapii MBST jest taka sama, jak w diagnostyce obrazowej metodą rezonansu magnetycznego, tylko fale mają o 300 tysięcy razy mniejszą częstotliwość. Fale o takiej częstotliwości regenerują chrząstkę, kości, ścięgna. To właśnie dlatego MBST przyspiesza efekty rehabilitacji pooperacyjnej i skraca czas rekonwalescencji

Niewątpliwie Dagmara Kaźmierska walczy z czasem, o to, by powrócić do normalnego funkcjonowania. Życzymy jej, jak najszybszego powrotu do pełni zdrowia, a także na antenę TTV!

źródło: Instagram

POPULARNE NA OTOPRESS.PL: