Anna Lewandowska zakpiła z fanki. Bolesny komentarz żony „Lewego”

Anna Lewandowska znana jest w Polsce niemal tak szeroko, jak jej mąż. Robert Lewandowski osiągnął ogromny sukces sportowy, dzięki czemu również jego małżonka miała prostszą drogę do popularyzowania swojego bloga healthy plan by ann. Sama inicjatywa, jak i produkty dostępne w sklepie Ani, szybko zyskały pokaźną rzeszę odbiorców. Natomiast w serwisie Instagram gwiazdę obserwuje już 2,5 miliona osób.

Co oczywiste, Lewandowska bryluje w mediach społecznościowych. Instagram to ulubiona platforma popularnej sportsmenki. Kanały te służą rzecz jasna głównie do promowania planów i produktów. Jednakże od czasu do czasu Lewa wchodzi również w interakcje z fanami. Jedna z ostatnich nie zostanie jednak przez fankę Ani zapamiętana pozytywnie.

Anna Lewandowska wbiła szpilę swojej fance

Media rozrywkowe od rana rozpisują się o niezbyt empatycznym komentarzu Anny Lewandowskiej. Był on odpowiedzią na zwierzenie jednej z internautek. Co ciekawe, rzeczona komentująca nie była wobec sportsmenki uszczypliwa. Wykazała się jednak niezbyt rozsądnym podejściem do używania produktów Lewandowskiej.

„Jestem uzależniona od cukru, ale ostatnio przerzuciłam się na batony Foods by Ann – są przepyszne. Trzy dziennie i daję radę” – napisała internautka. Najpewniej miała na myśli stopniowe wdrażanie się w zdrowy tryb życia. Anna Lewandowska odpowiedziała jednak w sposób bezlitosny.

Yhmy. A nie za dużo? – spytała Lewandowska.

View this post on Instagram

How to deal with snacking? In my app @diet_training_by_ann you will find a complete menu, taking into account the need for calories, including 5 meals a day. It will help to regulate fluctuations in your blood sugar levels and to control your appetite 🤜🍫 ➡️ a lot of diets available in English, Polish and German _________________________ Jak sobie radzić z PODJADANIEM SŁODYCZY między posiłkami? To zależy, jak to sobie tłumaczymy✌️ . ➡️ "potrzebuję energii" ➡️ "jeśli obsesyjnie myślę o słodkim, tzn. że mój organizm się tego domaga" ➡️ "muszę podnieść sobie cukier" itd. Zaczęłam od wymówek, ale prawda jest taka, że przy nawracających sytuacjach podjadania słodyczy warto zastanowić się, czy to przypadkiem nie jest wynik BRAKU odpowiednich składników odżywczych, a może zwykłe łakomstwo lub co gorsza.. uzależnienie od cukru. OK, decydujesz, że musisz zrezygnować z TAKIEJ ILOŚCI słodyczy, od czego zaczynasz? ➡️ dbasz o dietę @Diet_training_by_Ann📲zwracasz uwagę na IG, zbilansowane makroskładniki BIAŁKA, TŁUSZCZE, WĘGLOWODANY. ➡️ wysypiasz się ➡️ trenujesz rozsądnie (trening jest dobry na wszystko🤷‍♀), ale unikasz .. przetrenowania “KTO MA NA TO CZAS?”🤦‍♀ Właśnie.. są na to gotowe rozwiązania, które z powodzeniem sprawdzają się już prawie u 100.000 osób ✊ w app. W mojej aplikacji znajdziesz kompletny jadłospis, uwzględniających zapotrzebowanie kcal, w tym 5 posiłków dziennie, które regulują wahania poziomu cukru we krwi i nie doprowadzają do wilczego apetytu🤜🍫 A jakie Wy macie grzeszki w podjadaniu, z czego one wynikają? Ciekawa jestem, co zaobserwowaliście. ______ #annalewandowska #healthyteam #healthyfoods #dietbyann #diet

A post shared by Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba) on

POPULARNE NA OTOPRESS.PL: