Ile wzrostu ma CLEO? Ta informacja zszokuje niejedną osobę

CLEO. Właściwie: Joanna Klepko. Ta młoda wciąż gwiazda ma w Polsce miliony fanów. Stosunkowo rzadko natomiast, biorąc pod uwagę skalę popularności, spotyka się hejt w opiniach na temat tej artystki. Ma bowiem wrodzoną tendencję do wzbudzania w odbiorcach sympatii. Jedną z najbardziej zaskakujących informacji o wokalistce jest jej wzrost.

Raczej wszyscy znamy historię CLEO. Jej popularność wystrzeliła w górę, gdy w 2013 roku rozpoczęła współpracę z Donatanem. Hit My Słowianki zyskał tak gigantyczną popularność, że do dziś mało który polski artysta jest w stanie chociażby zbliżyć się do jego wyników w sieci. Po kilku latach Klepko postawiła na karierę solową.

POPULARNE  Roksana Węgiel wykazała się wielką odwagą! To zdjęcie zapamiętamy na lata

I – co by nie mówić – idzie jej lepiej, niż wielu mogło się spodziewać. Popularny był bowiem pogląd, że bez Donatana dziewczyna nie poradzi sobie w brutalnym świecie show-biznesu. Okazało się jednak, że CLEO broni się jakością. Dziś jest nie tylko rozchwytywaną wokalistką, ale i gwiazdą w pełnym tego słowa znaczeniu. Jedną z najczęściej wyszukiwanych informacji na jej temat jest jej wzrost.

Ile wzrostu ma CLEO?

Odpowiedź na to zagadnienie może zaskakiwać. Na większości ujęć Joanna Klepko wygląda przecież na długonogą piękność, przy której niejeden mężczyzna musiałby stawać na palcach. Prawda jest jednak zgoła inna. CLEO jest bowiem niższa, niż większość osób. Mierzy zaledwie 160 centymetrów. Czyż nie życiowe jest popularne powiedzenie, że „telewizja kłamie”?

POPULARNE  Biedronka: zaskakująca decyzja sieci. Pieniądze wrócą do kieszeni Polaków

  1. Anna Lewandowska zakpiła z fanki. Bolesny komentarz żony „Lewego”
  2. Edyta Górniak i Cleo skoczyły sobie do gardeł. Wiadomo już, o co poszło
  3. Kwaśniewscy mają problem. Przełomowy dowód może wstrząsnąć Polską
  4. Przesadził? Donald Tusk wieczorem odpalił bombę na Twitterze
  5. Ile wzrostu ma Roksana Węgiel? Odpowiedź jest zaskakująca!

POPULARNE NA OTOPRESS.PL: