Roksana Węgiel wykazała się wielką odwagą! To zdjęcie zapamiętamy na lata

Roksana Węgiel często przez media i obserwatorów show-biznesu opisywana jest jako bardzo dojrzała artystka. Zaznaczmy, że Roxie w styczniu skończyła zaledwie 15 lat. Faktem jest natomiast, że w wypowiedziach i zachowaniach wokalistki próżno szukać zachowań typowych dla współczesnej nastolatki.

Roxie Węgiel – ma zaledwie 15 lat, a już bez kompleksów definiuje swój image, którego najpewniej będzie trzymać się przez długie lata. Co ciekawe, nastolatka jest w tym wszystkim szczera. A przecież – jak wiadomo – nie jest to w dzisiejszym show-biznesie oczywiste. Tym razem zamieściła głośny wpis w serwisie Instagram.

15-letnia wokalistka pochodzi z Jasła. Jeszcze 2 lata temu przeciętny Polak zapytany o to, kim ona jest, prawdopodobnie podrapałby się po głowie. Dziś natomiast niemal każdy doskonale zna historię niezwykle utalentowanej artystki z Podkarpacia. Tempo, w jakim zrobiła karierę, jest bowiem iście imponujące.

Instagram: Roksana Węgiel zamieściła odważne zdjęcie

Dodatkowo zdumiewać może postawa Roxie w „starciu” z bezlitosnymi mediami i hejterami. Jak bowiem przyznała już w ubiegłym roku, stara się nie przejmować nienawistnymi komentarzami i fake newsami na swój temat. I wygląda na to, że dobrze jej to wychodzi.

Jak się okazuje, Roksana Węgiel nie rzuca słów na wiatr. W tym tygodniu wykazała się bowiem odwagą, jakiej może pozazdrościć jej wielu dorosłych celebrytów. Zamieściła na swoim profilu w serwisie Instagram zdjęcie, na którym chwali się najnowszym zegarkiem AM:PM dystrybuowanym przez APART. Nie to jednak zwróciło największą uwagę wielu komentujących.

Albowiem na szyi Roxie zawisł doskonale widoczny krzyż. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, iż w polskim środowisku show-biznesowym od dłuższego czasu panuje moda nie tylko na ateizm, lecz wręcz na kpienie z religii. Węgiel została jednak wychowana w duchu katolickim i się tego nie wstydzi. Ba! Otwarcie mówi o wierze, w wielu wywiadach zaznaczała, jak wielką rolę pełni w jej życiu. Poniższe zdjęcie zdaje się potwierdzać te słowa:

Roksana Węgiel to książkowy przykład gwiazdy młodego pokolenia, której nie odbiło. Miejmy nadzieję, że nie zboczy z dobrej ścieżki kariery i na przestrzeni najbliższych lat będziemy mieli z niej nie mniejszą pociechę, niż z Edyty Górniak, która przecież wciąż jest dla Roxie wzorem.

POPULARNE NA OTOPRESS.PL: