Barbara Kurdej-Szatan nie wytrzymała. Wykrzyczała dziennikarzom całą prawdę

Barbara Kurdej-Szatan w ostatnich tygodniach jest dosłownie grillowana przez media plotkarskie. Gwiazda M jak miłość TVP, jak mówi, na każdym kroku natyka się na informacje na swój temat. Nie zawsze są one prawdziwe. Rzecz jasna trudno jest weryfikować taki natłok medialnych publikacji. Nam jednak udało się dotrzeć do wypowiedzi samej Kurdej-Szatan. W niej odnosi się do ostatnich doniesień.

Kurdej-Szatan ma 34 lata. Urodziła się 22 sierpnia 1985 w Opolu. Już w młodości planowała karierę aktorską. Kształciła się w tym kierunku między innymi na PWST w Krakowie. Zasłynęła kilka lat temu w reklamach sieci Play. Później otrzymała angaż w TVP.

Ciąża, odejście z TVP i wiele, wiele innych. W ostatnich tygodniach Barbara Kurdej-Szatan nie znika z czołówek gazet rozrywkowych. Z kolei internetowe media plotkarskie każdego dnia produkują dziesiątki, jeśli nie setki newsów na temat znanej aktorki i prezenterki. Sama zainteresowana długo to w sobie dusiła, ale w końcu wybuchła…

POPULARNE  Roksana Węgiel wykazała się wielką odwagą! To zdjęcie zapamiętamy na lata

Barbara Kurdej-Szatan o ciąży i odejściu z M jak miłość

Takim tonem Basia raczej nie rozmawia z dziennikarzami. Jednakże ostatnie wydarzenia odcisnęły niemałe piętno na jej psychice. Zresztą aktorka tego nie ukrywa. Dopiero w czwartek dziennikarzom Party.pl udało się dowiedzieć czegoś więcej. Jak widać, zapytanie w „cywilizowany” sposób było najprostszym sposobem na dowiedzenie się prawdy.

Dziennikarze rzeczonego portalu skonfrontowali Basię z informacjami podanymi kilka dni temu przez gazetę Dobry Tydzień. Na jej łamach przeczytaliśmy wówczas o rzekomej drugiej ciąży, w którą zajść miała Barbara Kurdej-Szatan. Potwierdzeniem tej hipotezy miał być fakt, iż na Telekamery 2020 przyszła w… luźniejszej sukience. Ta publikacja dosłownie rozwścieczyła gwiazdę. Tym bardziej, że od dłuższego czasu faktycznie starają się z mężem o drugie dziecko.

POPULARNE  Ile wzrostu ma CLEO? Ta informacja zszokuje niejedną osobę

„Staramy się już od 1,5 roku co najmniej, ale nie wychodzi… Może ta moja borelioza źle na to wpływa? Trudno powiedzieć. Hania również marzy o rodzeństwie. Jak miała 6 lat, to miała taki rok, że praktycznie codziennie pytała” – opowiadała Kurdej-Szatan już jakiś czas temu w rozmowie z Anną Lewandowską. A co sądzi na temat rewelacji Dobrego Tygodnia? Tutaj przybiera iście ofensywny ton i trudno jej się dziwić:

„Proszę, dajcie mi spokój w temacie ciąży. Jak będę miała taką informacje i będę chciała się nią podzielić, to się podzielę. Jakiś Dobry Tydzień wnioskuje tak po sukience, która była luźna… Zresztą, przecież co chwilę jestem w mediach w ciąży… – grzmi w rozmowie z „Party” wściekła na żądnych sensacji dziennikarzy Barbara Kurdej-Szatan. Jak zatem nietrudno się domyślić, nigdzie z TVP się nie wybiera.

POPULARNE NA OTOPRESS.PL: