Krzysztof Jackowski to przewidział. Oto 5 spełnionych przepowiedni jasnowidza

Krzysztof Jackowski to postać cokolwiek kontrowersyjna. Jasnowidz z Czułchowa zabiera głos w praktycznie każdej niejasnej sprawie zyskującej popularność w mediach. Wielokrotnie zapowiadał na przykład, że wybuchnie III wojna światowa. Słyszeliśmy też „prognozy” pogody. Na ile wiarygodny jest Jackowski? Sprawdziliśmy to na wielu przykładach.

Mało kto budzi w mediach tak wielkie emocje, jak Krzysztof Jackowski. Jedni wierzą w jego przepowiednie. Inni z kolei pukają się w czoło i kolejne rewelacje 56-latka pochłaniają w formie rozrywki. Jest też grupa osób całkowicie zobojętniała. Faktem jest natomiast, że znany jasnowidz zabiera głos także w tematach znacznie poważniejszych, niż mająca rzekomo wybuchnąć III wojna światowa czy wielokrotnie zapowiadany koniec świata.

POPULARNE  Ile wzrostu ma CLEO? Ta informacja zszokuje niejedną osobę

[ngg src=”galleries” ids=”35″ display=”basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″ display_view=”default”]

Coraz częściej również w sieci pojawiają się dyskusje na temat tego, jak często Krzysztof Jackowski ma rację. Czy jego przepowiednie się sprawdzają? Postanowiliśmy przeanalizować kilka tez jasnowidza z Czułchowa z ostatnich lat i porównać je z faktycznymi rozwiązaniami tych spraw. Co nam wyszło?

POPULARNE  Przesadził? Donald Tusk wieczorem odpalił bombę na Twitterze

  1. Krzysztof Jackowski ujawnia szokujące fakty o Zbigniewie Stonodze
  2. Janusz Korwin-Mikke na kontrowersyjnym zdjęciu. W sieci wrze
  3. Biedronka: zaskakująca decyzja sieci. Pieniądze wrócą do kieszeni Polaków
  4. Koronawirus atakuje. Olbrzymie liczby zakażonych, ofiara w nowym kraju

POPULARNE NA OTOPRESS.PL: