Smutne. Tak Max Kolonko spędza Walentynki

Jak Max Kolonko spędza Walentynki? Znany dziennikarz mieszkający za oceanem podzielił się tą ciekawostką ze swoimi fanami na Twitterze. Liczba reakcji na wpis potwierdza tylko, jak mocno podupadła w ostatnim czasie popularność Maxa.

Walentynki to szczególny dzień, który każdy spędza na swój sposób. Jedni je obchodzą, inni nie. Jednakże akurat w Polsce znaczna większość par obdarowuje się prezentami i organizuje 14. dzień lutego w szczególny sposób. Również celebryci chwalą się tym, jak spędzają ten dzień.

A co robi Mariusz Max Kolonko? Otóż znany dziennikarz i publicysta polityczny nie ukrywa, że kolejne Walentynki spędza samotnie. Ponadto wygląda na to, że nasz rodak przebywa na wakacjach lub w Nowym Jorku dopisuje wspaniała pogoda. Na zdjęciu Kolonko wygrzewa się bowiem z mocnym słońcu.

POPULARNE  Tomasz Lis w ostrych słowach do Andrzeja Dudy. "Będziesz winny ich śmierci"

„Oh no… Walentynki singla! Panie na Maxa!” – przekazał Kolonko na Twitterze. Trudno stwierdzić, co miał na celu post. Może była to podprogowa oferta matrymonialna? Cóż, nie ulega wątpliwości, że charyzmatyczny, mocno już „zamerykanizowany” Max Kolonko mógłby liczyć na pozytywny odbiór u tysięcy Polek.

POPULARNE NA OTOPRESS.PL: