T

Tomasz Lis w ostrych słowach do Andrzeja Dudy. „Będziesz winny ich śmierci”

Tomasz Lis w ostrych słowach do Andrzeja Dudy. „Będziesz winny ich śmierci”

Tomasz Lis po raz kolejny w ostrych słowach zwrócił się do prezydenta. Andrzej Duda tym razem zniesmaczył redaktora naczelnego „Newsweeka” nie oponując ws. dofinansowania mediów publicznych, głównie TVP kwotą 2 mld złotych. Słowa dezaprobaty czytamy na Twitterze.

Wiele działo się ostatnio w Sejmie. Jednakże największe emocje wzbudziło „przepchnięcie” przez PiS gigantycznego wsparcia finansowego dla mediów publicznych. Nic więc dziwnego, że Tomasz Lis – zdeklarowany przeciwnik Dobrej Zmiany – nie potrafi opanować złości.

Jedni forsowali przekazanie pieniędzy na TVP, drudzy na onkologię. W Sejmie tradycyjnie mieliśmy do czynienia z działaniami PiS i opozycji na dwa bieguny. Rzecz jasna swego dopięło Prawo i Sprawiedliwość. Nie mogłoby się to jednak udać, gdyby nie podpis prezydenta RP. A trudno oczekiwać, że Andrzej Duda się zawaha. Zatem Lis już teraz stara się wyjaśnić głowie państwa konsekwencje.

– Podpisując te 2 miliardy dla TVP, Andrzej Duda weźmie pełną odpowiedzialność za wszelkie ekscesy jej wstrętnych propagandzistów. Spadnie też na niego wina za śmierć ludzi, którzy umrą, bo zabraknie pieniędzy na ich terapię onkologiczną – przekazał wzburzony Tomasz Lis na Twitterze.

  1. Konfederacja zradziła? PiS ma ogromny żal do koalicji Korwin-Mikkego
  2. Jest wyraźne nagranie. Wiemy, co Joanna Lichocka krzyczała do posłów opozycji
  3. Tomasz Lis wyśmiewa PiS. Nawiązuje do „przyjaźni” z Trumpem
  4. Biedronka: HIT w najnowszej gazetce. Pyszny produkt za ułamek ceny!

Popularne na otopress.plKONIECZNIE ZOBACZ