K

Kuba Wojewódzki i Magda Gessler. Takiego duetu biznes jeszcze nie widział!

Kuba Wojewódzki i Magda Gessler. Takiego duetu biznes jeszcze nie widział!

Kuba Wojewódzki wraz z Konradem Stachurskim – byłym szefem PR Polsat – stworzyli własną agencję influencer marketingu. Gwiazdor ogłosił jej uruchomienie już jakiś czas temu na Instagramie przy okazji zdjęcia z Magdą Gessler. Czym będzie się zajmować agencja?

Agencja influencerów marketingu powstała całkiem niedawno, a więc jest to świeży projekt. To oznacza, że dopiero się tak naprawdę okaże czy odniesie sukces i to czy będzie funkcjonował w stu procentach zgodnie z planem. Jak wiadomo Kuba Wojewódzki i Konrad Stachurski są pomysłodawcami agencji, a tym samym wspólnikami. Warto dodać, że Wojewódzki ma już jeden interes, bowiem od 2019 roku prowadzi on własną restaurację na warszawskim powiślu o nazwie Niewinni Czarodzieje 2.0.

Firma ma wejść we współpracę ze znanymi osobami. Będzie ona reprezentować ich interesy w kontakcie z klientem w kontekście social mediów oraz sprawować nad nimi pieczę. „To kameralny koncept butikowy. Nasze „biuro” to laptop, WiFi, telefon z kontaktami i kreatywne podejście. Plus nasi partnerzy. Reprezentujemy ich wyłącznie w przestrzeni social mediów” – mówi Stachurski.

Gwiazdy, które już zdecydowały się dołączyć do projektu to Anna Mucha, Michał oraz Aleksandra Żebrowscy oraz Antoni Królikowski. Oczywiście agencja będzie reprezentować również interesy samego Wojewódzkiego. A także Magdę Gessler, która w ostatnim czasie była wręcz twarzą powstałego projektu na Instagramie Kuby Wojewódzkiego.

„Z Kubą obserwują od dłuższego czasu to, co dzieje się na globalnym rynku social mediów. Połączyliśmy nasze doświadczenia, talent, kontakty i upór w realizacji stawianych celów – wyszła z tego agencja influencer marketing” – tłumaczy Konrad Stachurski w wywiadzie dla Wirtualnemedia.pl.

ZOBACZ TEŻ: Kuba Wojewódzki doczeka się dziecka? Zaskakujący wpis na Insta!

Magda Gessler z Kubą Wojewódzkim na Instagramie

Jak tłumaczy dalej Stachurski do projektu zaprosili oni tylko „osoby, które znają i szanują, tych którzy zgodzili się wspólnie z nimi łamać stereotypy”. „To silne marski w szeroko pojętej przestrzeni publicznej” – dodaje. Między innymi okazała się nią sama Magda Gessler. To ją mogliśmy najczęściej widzieć na Instagramie Kuby Wojewódzkiego. Z tego wynika, iż to właśnie ona najlepiej obrazuje koncepcję wspólników co do zadań agencji.

ZOBACZ TEŻ: Kuba Wojewódzki wyleci z TVN? Szokujące słowa padły na wizji

ŹRÓDŁO: wirtualnemedia.pl, Instagram, inf. własna

Popularne na otopress.plKONIECZNIE ZOBACZ