Małgorzata Kożuchowska uderza w PiS? Wymowna reakcja gwiazdy Rodzinki.pl

Małgorzata Kożuchowska Rodzinka.pl

O tym, że serial Rodzinka.pl znika z anteny powszechnie już wiadomo. Jednakże Małgorzata Kożuchowska właśnie zaskoczyła wszystkich dość wymowną reakcją na taką decyzję władz TVP. Czyżby wieloletnia gwiazda rozrywkowej strony telewizji publicznej atakowała Prawo i Sprawiedliwość?

Nie da się ukryć, że TVP jest dziś zależna w dużej mierze od polityków. Dziś są to co prawda politycy PiS, jednakże kilka lat temu karty przy Woronicza rozdawali ludzie z Platformy Obywatelskiej i PSL-u. Wcześniej z kolei mediami publicznymi szachowali starzy wyjadacze z SLD i partii będących pierwowzorem rzeczonej PO. Wówczas jednak polityczne czystki dotyczyły głównie programów i kanałów informacyjnych.

Dziś natomiast drżeć muszą wszyscy. Natomiast na pewno drżeć nie muszą już tacy aktorzy jak Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Julia Wieniawa czy Maciej Musiał. Oni wylecieli już bowiem z TVP i to w dość szokującym stylu. Z dnia na dzień dowiedzieli się bowiem o zakończeniu projektu pt. Rodzinka.pl. Słowa Kożuchowskiej przekazane fanom tuż po otrzymaniu tej informacji są dość wymowne.

Kim jest Zuzanna Jurczak - Sanah? Polscy mężczyźni oszaleli na jej punkcie!

Jak bowiem uważa wieloletnia gwiazda serialu o rodzinie Boskich, nie ma przypadków. Czyżby miała na myśli fakt, iż główny bohater serialu Rodzinka.pl, otwarcie popierał Platformę Obywatelską i Bronisława Komorowskiego? Tego nie mówi wprost, jednak wydźwięk wpisu, jaki zamieściła w serwisie Instagram.

Kochani! Mówi się, że nie ma przypadków, a nawet jeśli są to nie są one przypadkowe. TVP poinformowała aktorów i ekipę o zakończeniu projektu pt. „Rodzinka.pl” – przekazała Małgorzata Kożuchowska.

Małgorzata Kożuchowska wściekła na władze TVP: Rodzinka.pl nie wróci

Czyżby były to kolejne czystki w Telewizji Polskiej na początek nowej kadencji PiS? Trudno stwierdzić. Faktem jest natomiast, że już od dłuższego czasu ci mniej optymistyczni obserwatorzy show-biznesu dziwią się, że w TVP wciąż pracują tacy ludzie jak właśnie Tomasz Karolak czy Barbara Kurdej-Szatan, która jawnie angażowała się w antyrządowe inicjatywy opozycji. Co dalej pisze Kożuchowska?

Zapłakany Polak dogonił Andrzeja Dudę. Wzruszające słowa, które zapamiętamy na zawsze

Niestety, jak przekazuje Małgorzata Kożuchowska, TVP nie zachowała się z klasą. Aktorzy złe wieści otrzymali bowiem z nagle. Nikt wcześniej nie wspomniał nawet, że Rodzinka.pl może zniknąć z ekranów na dobre.

„Czas więc się pożegnać! Dzięki temu, że pokochaliście rodzinkę Boskich przeżyłam tutaj piękne lata swojego aktorskiego życia, poznałam wspaniałych ludzi, doświadczyłam wielu wzruszeń, ale i zabawnych historii, które na zawsze pozostaną w mojej pamięci. Polubiliście nas, identyfikowaliście się z odgrywanymi przez nas postaciami i sytuacjami” – czytamy we wpisie aktorki. Dodaje ona ponadto, że teraz czas na nowe projekty i wyzwania. Szczególnie te kinowe. I tutaj pojawia się kolejny, ciekawy wątek.

Nie jest bowiem wykluczone, iż TVP postanowiła pozbyć również głównej bohaterki Rodzinki, gdyż ta wdała się w bliską współpracę z Patrykiem Vegą. To człowiek, który wyprodukował ostatnio m.in. film Polityka, który wyśmiewał polityków PiS. Ponadto w takich produkcjach jak Plagi Breslau Małgorzata Kożuchowska wciela się w wulgarne, a nawet brutalne postacie. Czyżby również to przeszkadzało konserwatywnej władzy?