F

Fogiel ujawnia: „Bojówki Kidawy-Błońskiej próbują nas zastraszyć”. Znamy szczegóły

Fogiel ujawnia: „Bojówki Kidawy-Błońskiej próbują nas zastraszyć”. Znamy szczegóły

Radosław Fogiel, poseł Prawa i Sprawiedliwości, ujawnił zdumiewające informacje. Otóż, jak przekazał na Twitterze parlamentarzysta, bojówki Małgorzaty Kidawy-Błońskiej usiłują zastraszyć członków sztabu prezydenta Andrzeja Dudy. Mamy oficjalne i szczegółowe informacje ze sztabu.

Wybory prezydenckie dopiero w maju, jednak kampania musi trwać już teraz. Będą to bowiem bez wątpienia najważniejsze wybory w XXI wieku. Dosłownie zdecyduje się przyszłość Polski. Natomiast niestety nie wszyscy w tym wyścigu grają fair. Jeżeli wierzyć informacjom, które przekazał przed chwilą Radosław Fogiel, „bojówki Kidawy-Błońskiej” starają się uprzykrzyć życie przedstawicielom PiS.

Poseł PiS: przed wyjściem czyhają bojówki Kidawy-Błońskiej

Andrzej Duda i jego ludzie nie mają łatwego życia w tej kampanii, bo siły przeciwne nie przebierają w środkach. Nie dość, że każdego dnia pojawiają się insynuacje na temat rzekomego romansu prezydenta, to jeszcze ludzie w nie wierzący chodzą za głową państwa niemalże krok w krok. Jak czytamy w mediach społecznościowych, tym razem przed wejście do sztabu prezydenta podjechał samochód. W nim – jak można się domyślić – „etatowi” zwolennicy głównej partii opozycyjnej.

„Przed wejściem do sztabu Andrzeja Dudy stoi zaparkowany samochód. W środku #BojówkiKidawy z niejakim Szczurkiem na czele, nagrywają wychodzących. To Wasz pomysł na kampanię, Pani Marszałek Małgorzato Kidawo-Błońska? Myślicie, że nas zastraszycie? Metody rodem z minionej epoki” – grzmi Radosław Fogiel.

Popularne na otopress.plKONIECZNIE ZOBACZ