Mieszkańcy Mielca nie chcą koncertu Michała Szpaka. Powód szokuje

Michał Szpak Mielec

Mielec. To 60-tysięczne miasto na Podkarpaciu od czasu do czasu ma swoje 5 minut w ogólnopolskich mediach. Słynie głównie z produkcji samolotów, a także zasłużonego klubu piłkarskiego – Stali Mielec. Jednakże dziś piszemy o Mielcu ze zgoła odmiennych pobudek. Ma w nim bowiem zawitać Michał Szpak. Popularny wokalista uświetni swoją obecnością powiatowe powitanie lata. Niestety, nie wszyscy czekają tam na niego z otwartymi ramionami.

Michał Szpak to człowiek, który od początku swojej kariery budzi kontrowersje. Nietypowy styl bycia i image sprawiają, że wielu nie jest w stanie zaakceptować popularnego artysty. Są jednak i tacy, dla których Szpak jest w absolutnej czołówce najlepszych wokalistów w Polsce. Jak przyjmie go Mielec?

Michał Szpak w Mielcu

Powiat Mielecki przez kilka dni trzymał tę informację w tajemnicy. W końcu jednak ujawniono, kto będzie główną gwiazdą tegorocznego powitania lata w mieście lotniczym. Władze przewidywały, iż informacja o tym, że będzie to Szpak, zelektryzuje lokalną społeczność. Mało kto spodziewał się jednak, jak wiele nienawistnych komentarzy wygeneruje informacja o zaproszeniu do Mielca Michała Szpaka.

„Niektórzy z Was zgadli, domyślili się, trafili w samą dziesiątkę. Teraz już oficjalnie możemy zdradzić, że gwiazdą tegorocznego Powiatowego Powitania Lata 2020 w Mielcu, 20 czerwca będzie MICHAŁ SZPAK!” – poinformował entuzjastycznie Powiat Mielecki.

Małgorzata Kożuchowska uderza w PiS? Wymowna reakcja gwiazdy Rodzinki.pl

Wielu mieszkańców jest zachwyconych. Jednakże sporą grupę stanowią ci, którzy nie chcą widzieć znanego wokalisty w swoim mieście. Pojawiają się nawet komentarze o… sodomii zmierzającej do podkarpackiego miasteczka. Inni z kolei wytykają Michałowi Szpakowi kobiecy wygląd. Czego jeszcze dotyczą hejterskie komentarze?

https://www.facebook.com/PowiatMielecki/photos/a.486206491441206/2897405170321314

„Ktokolwiek, ale nie facet malujący sobie paznokcie itd.” – napisał jeden z oburzonych mieszkańców Mielca. „Mam nadzieję, że drugi koncert będzie ciekawszą propozycją” – komentuje nieco bardziej dyplomatycznie pani Beata. Kolejny komentarz jest najbardziej kontrowersyjny, a jego autorką jest pani Renata. „Sodomo i Gomoro witaj w Mielcu” – czytamy.

Kim jest Zuzanna Jurczak - Sanah? Polscy mężczyźni oszaleli na jej punkcie!

Znajdujemy jednak również komentarze, które Michał Szpak bez wątpienia przeczytałby z uśmiechem na ustach. „Ale niektórzy ludzie są smutni. Fakt, Michał Szpak, ma dość oryginalny wygląd czy sposób bycia, ale od razu narzekać, że każdy byłby lepszy niż on … Tym, co marudzą polecam jechać w okresie letnim do innego miasta, gdzie będą prawdziwe 'gwiazdy'” – skwitowała Eva. Zdecydowanie przeważają głosy zachwytu. Niestety – jak wiadomo – ci, którzy są na „nie”, często potrafią zrobić największy hałas.