S

Szubartowicz: nożyk był niewielki, więc PiS może dalej szczuć

Szubartowicz: nożyk był niewielki, więc PiS może dalej szczuć

Przemysław Szubartowicz ostro skrytykował polityków Prawa i Sprawiedliwości. Dziennikarz m.in. „wiadomo.co” i zdeklarowany przeciwnik obecnej władzy, nawiązał do wczorajszego pobicia sędzi Sylwii Rehlis z Sądu Rejonowego w Rybniku.

Niemalże każdy polityk i dziennikarz przeciwny Dobrej Zmianie odniósł się już do szokujących informacji z czwartku. Dowiedzieliśmy się, głównie za sprawą informacji zdobytych przez dziennikarzy Onetu, iż sędzia Sylwia Rehlis z Rybnika została dotkliwie pobita na sali sądowej. Co jeszcze bardziej przerażające, napastnik miał przy sobie nóż. Przemysław Szubartowicz komentuje to, jak również całokształt rządów Zjednoczonej Prawicy, krótko i dość wymownie.

Jednakże odnosi się nie tylko do wydarzeń z Rybnika, ale również do rosnących cen w kraju czy sposobu prowadzenia kampanii przez Andrzeja Dudę. Krytyka nie ominęła także dziennikarzy TVP, których jednak Szubartowicz dziennikarzami nazywać nie chce.

„Nożyk był niewielki, więc można dalej szczuć. Ceny rosną przejściowo, więc głosujcie na PiS, bo kiedyś zaczną spadać. Relacjonowanie rozdawania pączków przez łamacza konstytucji to prawdziwe dziennikarstwo, więc wracajcie do swoich okopów. Nikt nam nie wmówi, że białe jest białe” – przekazał Przemysław Szubartowicz.

Szubartowicz przed dojściem PiS do władzy pracował w mediach publicznych. Był dziennikarzem między innymi Polskiego Radia i TVP. Jednak tuż po „wejściu” PiS do gmachów mediów publicznych, musiał pożegnać się z pracą.

Popularne na otopress.plKONIECZNIE ZOBACZ