Rossmann. Kobiety oszaleją, produkty nawet za połowę wartości!

Rossmann promocje kobiety w Polsce

Rossmann przygotował rzadko spotykane promocje. Kilka produktów można bowiem nabyć nawet za połowę wartości. Kobiety, bo to one nadal stanowią większość klienteli drogerii, będą miały w czym wybierać! Przygotowaliśmy zestawienie najciekawszych przecen, które bez wątpienia pozwolą zaoszczędzić bardzo wielu klientom i klientkom.

Panie będą zachwycone, gdyż najpopularniejsza sieć drogerii w Polsce znów tnie ceny. Do jakiego poziomu? Otóż, co rzadko zdarza się w Rossmannie, kilka produktów dostaniemy nawet za połowę wartości. Kosmetyki te bez wątpienia w mgnieniu oka znajdą nabywców.

Rossmann: te promocje zachwycą kobiety w Polsce

W najnowszej gazetce aż roi się od przecen rzędu ponad 40 procent. Głównie wśród drobnych kosmetyków. Nie oznacza to jednak, że nie zaoszczędzimy znacznie na innych produktach. Zresztą niekoniecznie tylko kosmetycznych. Również przekąski, które klientki często „łapią” w ferworze dnia codziennego, objęły atrakcyjne promocje.

DZISIAJ GRZEJE:
Zaskakujący zwrot akcji ws. Tesco! Biedronka i Lidl mają problem

Na rossmann.pl widzimy między innymi hydrożelowe płatki pod oczy przecenione do naprawdę minimalnego poziomu. Kobiety w Polsce uwielbiają używać tych produktów. Największą przeceną Rossmann objął płatki typu kompres przeciw cieniom i opuchliźnie. I tutaj dostajemy produkt niemalże za połowę ceny. Zamiast standardowych czerech złotych, za płatki marki Perfecta zapłacimy 2,29 zł. To rzecz jasna nie wszystko.

Albowiem płatki tej samej firmy, tyle że redukujące zmarszczki, w tym tygodniu kupimy za 2,79. Wcześniej ten sam produkt kosztował 3,99 zł. Natomiast płatki intensywnie wygładzające wyceniono na, tak jak te przeciwko cieniom, na 2,29 zł. We wszystkich wspomnianych opakowaniach znajdują się dwie sztuki (pod dwoje oczu).

Ulubiona drogeria Polek

Kobiety zaoszczędzą również na pielęgnacji włosów. W dziale szamponów i odżywek ceny również zjechały bardzo odczuwalnie. Na przykład szampon z regenracyjnymi mikro-lipidami do włosów długich, skłonnych do zniszczeń marki Gliss Kur, zamiast standardowych 12,49 zł, kosztuje… 8,49 zł! Jest różnica? Tak samo jak w przypadku dwufazowego płynu micelarnego jagody goji i witaminy Perfecta. Było 18,99 zł, jest – 14,29 zł! Więcej promocji w gazetce.

DZISIAJ GRZEJE:
Kim jest Zuzanna Jurczak - Sanah? Polscy mężczyźni oszaleli na jej punkcie!

Od lat Rossmann jest ulubioną drogerią Polek. Nic w tym dziwnego, gdyż promocje na poszczególne produkty są dobierane tak celnie, że nierzadko jednego dnia sprzedaż w drogeriach wzrasta nawet o kilkadziesiąt procent. To dobrze świadczy o Polkach. Nasze kobiety lubią o siebie dbać i stosują coraz bardziej wymyślne kosmetyki.