T

Tomasz Siemoniak o kampanii Dudy: równia pochyła

Tomasz Siemoniak o kampanii Dudy: równia pochyła

Tomasz Siemoniak, były minister obrony narodowej w rządzie PO-PSL, skomentował poczynania głowy państwa. Andrzej Duda odbywa bowiem trasę po Polsce, gdzie stara się przekonać do siebie jak największe rzesze potencjalnych wyborców.

Wzrastające ceny to jeden z głównych zarzutów, jakie opozycja kieruje wobec prezydenta oraz rządu Zjednoczonej Prawicy. Odczuwalnie wyższe ceny większości produktów to efekt inflacji. Ta w styczniu wyniosła aż 4 procent – najwięcej od ośmiu lat. Okazją do wytknięcia tego Andrzejowi Dudzie była dzisiejsza wizyta prezydenta w jednym ze sklepów spożywczych. Tomasz Siemoniak uznał, że „schowano” przed Dudą ceny.

Polityk Platformy Obywatelskiej nie omieszkał użyć małej złośliwości. Nazwał bowiem, niczym politycy Prawa i Sprawiedliwości, wyższe ceny „przejściowymi”. Dodał ponadto, iż schowanie do zdjęcia cen przejdzie do historii kampanii wyborczych.

– Schowanie w sklepie „przejściowo wysokich” cen mięsa i wędlin przed prezydentem Dudą przejdzie do historii kampanii wyborczych. Równia pochyła – przekazał zdegustowany Tomasz Siemoniak.

Popularne na otopress.plKONIECZNIE ZOBACZ